Uznano ją za posiadaczkę najpiękniejszej twarzy na świecie. To 19-latka z Izraela

Yael Shelbia z Izraela została zwyciężczynią konkursu na Najpiękniejszą Twarz Roku 2020. W rankingu doceniono także Polkę.

Organizatorem konkursu jest firma TC CANDLER. To zestawienie stu kobiet, które uznano za posiadaczki najpiękniejszych twarzy na świecie. Warto wspomnieć, że w gronie tym znalazła się także Polka - Karolina Pisarek, która zajęła 40. miejsce. W porównaniu do ubiegłorocznego zestawienia polska modelka awansowała aż o dziesięć pozycji.

Zobacz wideo Pisarek opowiedziała o zabiegu zamrażania tłuszczu

Uznano ją za posiadaczkę najpiękniejszej twarzy na świecie

Z kolei zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu jest Yael Shelbia. To 19-letnia modelka z Izraela, która karierę rozpoczęła ponad 4 lata temu. Ma na swoim koncie współprace z różnymi topowymi agencjami modelek m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Szwajcarii. Yael reklamowała kosmetyki Kim Kardashian, a także została jedną z modelek firmy odzieżowej Castro. - Dziękuję organizatorom konkursu i wszystkim, którzy oddali na mnie swoje glosy. Doceniam to z całego serca - napisała pod jednym ze zdjęć na swoim profilu na Instagramie modelka. Zobaczcie, jak wygląda zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu:

 
 

Drugie miejsce w tegorocznej edycji konkursu firmy TC CANDLER zajęła Lalisa Manoban, a trzecie Meika Woollard. Modelki wyprzedziły wiele światowej sławy gwiazd - m.in. Gal Gadot (21. miejsce) oraz Lily Collins (67. miejsce). Co ciekawe, to już 30. edycja rankingu na najpiękniejszą twarz świata. W poprzednich latach zwyciężczyniami zostały m.in. Nicole Kidman, Keira Knightley, Natalie Portman.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: