Joanna Koroniewska opublikowała zmysłowe zdjęcie na Instagramie. Fani podzieleni

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zmysłowe zdjęcie dodając komentarz, że właśnie tak powinien wyglądać jej powrót do rzeczywistości. Zdania internautów na temat fotografii są niestety podzielone. Okazue się, że nie wszystkim spodobała się taka wersja aktorki.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Aktorka chętnie dzieli się tam zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie da się ukryć, że coraz liczniejsze grono fanów, Joanna Koroniewska zawdzięcza nie tylko swoim rolom, lecz przede wszystkim sposobem bycia, dystansem do świata oraz niezwykłym poczuciem humoru, które są doskonale widoczne na jej social mediach. Nic więc dziwnego, że Joanna Koroniewska zgromadziła na swoim profilu już ponad pół miliona obserwatorów. 

Joanna Koroniewska opublikowała zmysłowe zdjęcie. "Tak powinien wyglądać mój powrót do rzeczywistości"

Joanna Koroniewska, tuż po przerwie świątecznej, podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zmysłowym zdjęciem. Według aktorki, tak właśnie powinien wyglądać powrót do rzeczywistości po świętach i sylwestrze, jednak, jak sama przyznała, jej codzienność wygląda nieco inaczej. - Tak powinien wyglądać mój powrót do rzeczywistości. A wyglądał zgoła inaczej. Sprzątanie i ogarnianie level hard. Dziś wyrzucając chyba czwarty worek, oczywiście posegregowanych śmieci pomyślałam, że w tym Roku postaram się TAK nie GROMADZIĆ. Zobaczymy jak mi pójdzie - napisała Joanna Koroniewska pod fotografią.

 

Okazuje się jednak, że zdjęcie nie wszystkim fanom przypadło do gustu. Choć znaczna większość była jednak zachwycona, to niektórym zabrakło na nim charakterystycznego uśmiechu aktorki:

Wow!!! Cudowna
Subtelna i elegancka, pięknie
Zdjęcie fajne tylko mina jest zbyt kwaśna
Nie widzę w tym zdjęciu nic zachwycającego
A gdzie uśmiech?
Piękne zdjęcie
Wyglądasz zjawiskowo

- czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o: