Izabella Miko zachwyciła figurą w odważnym bikini. Fani zdumieni: "Jaka talia"

Izabella Miko opublikowała na Instagramie zdjęcie z plaży, na którym pozuje w odważnym bikini. Uwagę internautów przykuła niezwykle wąska talia aktorki. - Piękna - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Iza Miko trafiła do szpitala. Aktorka miała operację

Izabella Miko to pochodząca z Łodzi polska aktorka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. W 2001 roku została umieszczona przez magazyn "Maxim" na 48. miejscu listy 100 najgorętszych kobiet świata. Ogromną popularność w Polsce przyniosła jej rola w filmie "Kochaj i tańcz", gdzie wystąpiła u boku Mateusza Damięckiego. Ponadto, Iza Miko aktywnie zajmuje się promowaniem ochrony środowiska i prowadzi własną fundację, która nosi nazwę EkoMiko. Aktorka jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego. 

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów. 'Wyglądasz zupełnie inaczej' Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów. "Wyglądasz zupełnie inaczej"

Izabella Miko zachwyciła figurą w odważnym bikini. "Jaka talia"

Iza Miko opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto z egzotycznej plaży w Tulum. Aktorka pozuje na nim w odważnym kostiumie kąpielowym z głębokim dekoltem, który podkreślił jej niezwykle zgrabną sylwetkę. 

- Z chęcią pomogę Ci zrealizować wszystkie Twoje plany na 2021 rok! Wzruszyły mnie do łez niektóre z waszych odpowiedzi (...). Proszę zostaw komentarz ze swoimi intencjami (...), ponieważ ich pisanie daje Wszechświatowi "impuls" i sprawia, że ??się w nie angażujesz. Napisz je tutaj, a ja dodam do twojego komentarza niezbędnej energii, by wszystko się ułożyło. Czujesz podekscytowanie tym, co pojawia się w Twoim życiu? Ja tak! - napisała Izabella Miko pod udostępnionym zdjęciem.

Rebel Wilson schudła już 30 kg. Na najnowszych zdjęciach widać, że jest jeszcze szczuplejsza Rebel Wilson schudła już 30 kg. Na najnowszych zdjęciach widać, że jest jeszcze szczuplejsza

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach momentalnie pojawiły się komplementy oraz słowa zachwytu dotyczące figury oraz talii aktorki:

Piękna
Wyglądasz zjawiskowo
Jaka talia, jaka figura. Świetnie się prezentujesz
Wow, ale dobrze wyglądasz

- czytamy.

Więcej o: