Marcelina Zawadzka w kosmicznych butach. Model za 11 tys. zł podzielił fanów. "Co za bambosze"

Marcelina Zawadzka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie prosto z Zakopanego. Uwagę internautów zwróciła modna stylizacja byłej Miss Polonia, a zwłaszcza charakterystyczne śniegowce, które nie wszystkim jednak przypadły do gustu.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o tym, dlaczego publikuje tak odważne zdjęcia w sieci?

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Sympatię oraz popularność zyskała nie tylko zdobywając tytuł Miss Polonia, lecz przede wszystkim występując w telewizji i prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Marcelina Zawadzka jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 592 tys. osób. Prezenterka regularnie dzieli się tam zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Kasia Tusk Kasia Tusk zachwyca w modnej spódnicy. To model z sieciówki za mniej niż 80 zł

Marcelina Zawadzka w kosmicznych butach na Instagramie

Marcelina Zawadzka jest inspiracją dla wielu kobiet i bardzo często dzieli się na swoim instagramowym profilu fotografiami swoich stylizacji. Ostatnio, podzieliła się z fanami zdjęciem prosto z Zakopanego. 

Najważniejsze to mieć przy sobie ludzi, którzy pomagają ci wyrazić, ile masz w sobie pozytywnych wibracji (...). Wiemy, że w obecnym czasie bardzo ciężko jest przedsiębiorcom, ale możemy im pomoc np. śledząc ich sklepy internetowe (...)

- napisała Marcelina w komentarzu do opublikowanego posta.

Kasia Cichopek zachwyca w modnym płaszczu. Kupicie go na promocji za mniej niż 160 zł. To hit na ten sezon! Kasia Cichopek zachwyca w modnym płaszczu. Kupicie go na promocji za mniej niż 160 zł. To hit na ten sezon!

Była Miss Polonia postawiła na zestaw w modnym, zielonym kolorze, jednak to charakterystyczne buty przykuły wzrok większości internautów. Marcelina Zawadzka wybrała modne śniegowce marki Moon Boot o niskiej cholewce, ozdobione w całości drobnymi kryształkami Swarovskiego. To model, który w regularnej cenie kosztował 11 tys. zł, jednak obecnie jest przeceniony i można go dostać za nieco ponad 8 tys. zł. Choć stylizacja podobała się większości internautów, to buty nie wszystkim przypadły do gustu:

Piękne te rzeczy i piękna Ty <3
Przepiękna stylówka
Pięknie Marcelina wyglądasz... ale te buty... dużo znanych je lubi, a mi się po prostu nie podobają
Co za bambosze
Cudowny outfit

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: