Karolina Gilon pokazała niedoskonałości i zdradziła, że przytyła 7 kg. "Jestem tylko człowiekiem"

Karolina Gilon opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poruszyła temat samoakceptacji i przyznała swoim obserwatorom, że przytyła w ostatnim czasie 7 kg i pokazała fałdki na brzuchu. Zmotywowała tym fanów do wspólnego powrotu do formy. - Wchodzę w to! Jestem za! - czytamy pod postem.
Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana"

Karolina Gilon to modelka oraz osobowość telewizyjna, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Obecnie spełnia się również w roli prezenterki, prowadząc telewizyjne reality show "Love Island". Karolina Gilon jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 451 tys. fanów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Mateusz Borkowski BigBoy Mateusz z "Gogglebox" przeszedł ogromną metamorfozę. Pokazał, jak wygląda jego ciało po zrzuceniu 160 kg

Karolina Gilon pokazała niedoskonałości i zdradziła, że przytyła 7 kg. Zmotywowała fanów do działania

Karolina Gilon opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu post ze zdjęciem, na którym pokazała swoje "niedoskonałości" i przyznała, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy przytyła 7 kg. Modelka poruszyła również temat samoakceptacji i postanowiła, że wraca do poprzedniej formy, czym zmotywowała do działania również swoich obserwatorów.

- Ważna w życiu jest samoakceptacja! Ważne jest aby żyć w zgodzie ze sobą i kochać każda cześć swojego ciała ! Tylko wtedy możemy żyć pełnia życia i cieszyć się każda jego chwila. Przez ostatnie miesiące odpuściłam dietę i treningi - w pełni świadomie ! Bo czasami trzeba dać sobie spokój. Moja praca wymaga ode mnie odpowiedniej formy ale zawsze pamiętam o tym, ze jestem tylko człowiekiem! Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku. Przytyłam jakieś 7 kg. Dla niektórych to mało dla niektórych dużo. Ja osobiście wole się w tej mniejszej wersji! A przecież chodzi o to by czuć się dobrze w swoim ciele prawda? :) Dlatego noworoczny plan "rakieta’31" czas start! Dieta, ruch i rzeźbienie formy do wiosennego Love Island ! Systematyczność, silna wola i optymizm... to mi się teraz przyda!!! Kto zaczyna ze mną? Ręka do góry! Tylko pamiętajcie! Koniec z czekoladkami i pierogami! Bierzemy się za to na poważnie! - napisała Karolina Gilon.

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg. Cierpiała na zaburzenia odżywiania

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem niemal od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów modelki:

Jasne że się przyłączam. Też mam prawie 10 kg na plus
No ja się zebrać nie mogę ,ale chyba przekonało mnie "silna wola i optymizm"
Jak dla mnie zawsze będziesz najpiękniejsza
To mnie zmotywowałaś tą "rakietą" wchodzę w to!

- czytamy.

Więcej o: