Karolina Gilon pokazała niedoskonałości i zdradziła, że przytyła 7 kg. "Jestem tylko człowiekiem"

Karolina Gilon opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poruszyła temat samoakceptacji i przyznała swoim obserwatorom, że przytyła w ostatnim czasie 7 kg i pokazała fałdki na brzuchu. Zmotywowała tym fanów do wspólnego powrotu do formy. - Wchodzę w to! Jestem za! - czytamy pod postem.
Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana"

Karolina Gilon to modelka oraz osobowość telewizyjna, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Obecnie spełnia się również w roli prezenterki, prowadząc telewizyjne reality show "Love Island". Karolina Gilon jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 451 tys. fanów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Karolina Gilon pokazała niedoskonałości i zdradziła, że przytyła 7 kg. Zmotywowała fanów do działania

Karolina Gilon opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu post ze zdjęciem, na którym pokazała swoje "niedoskonałości" i przyznała, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy przytyła 7 kg. Modelka poruszyła również temat samoakceptacji i postanowiła, że wraca do poprzedniej formy, czym zmotywowała do działania również swoich obserwatorów.

- Ważna w życiu jest samoakceptacja! Ważne jest aby żyć w zgodzie ze sobą i kochać każda cześć swojego ciała ! Tylko wtedy możemy żyć pełnia życia i cieszyć się każda jego chwila. Przez ostatnie miesiące odpuściłam dietę i treningi - w pełni świadomie ! Bo czasami trzeba dać sobie spokój. Moja praca wymaga ode mnie odpowiedniej formy ale zawsze pamiętam o tym, ze jestem tylko człowiekiem! Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku. Przytyłam jakieś 7 kg. Dla niektórych to mało dla niektórych dużo. Ja osobiście wole się w tej mniejszej wersji! A przecież chodzi o to by czuć się dobrze w swoim ciele prawda? :) Dlatego noworoczny plan "rakieta’31" czas start! Dieta, ruch i rzeźbienie formy do wiosennego Love Island ! Systematyczność, silna wola i optymizm... to mi się teraz przyda!!! Kto zaczyna ze mną? Ręka do góry! Tylko pamiętajcie! Koniec z czekoladkami i pierogami! Bierzemy się za to na poważnie! - napisała Karolina Gilon.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem niemal od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów modelki:

Jasne że się przyłączam. Też mam prawie 10 kg na plus
No ja się zebrać nie mogę ,ale chyba przekonało mnie "silna wola i optymizm"
Jak dla mnie zawsze będziesz najpiękniejsza
To mnie zmotywowałaś tą "rakietą" wchodzę w to!

- czytamy.

Więcej o: