Uznano ją za najpiękniejszą mamę na świecie. 32-latka urodziła czwórkę dzieci i zachwyca obłędną sylwetką

Janene Crossley z USA od kilku lat uznawana jest za najpiękniejszą mamę na świecie. Ten tytuł zawdzięcza nie tylko swojej rewelacyjnej sylwetce, którą osiągnęła po czterech porodach, ale również pięknym włosom oraz niesamowitemu uśmiechowi.

Janene Crossley pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest mamą czwórki dzieci. Kilka lat temu założyła profil na Instagramie. Zrobiła to po to, aby pokazywać, że kobieta po porodzie może wrócić do rewelacyjnej sylwetki. Blogerka dzięki temu inspiruje i motywuje wiele kobiet na całym świecie. Cztery lata temu okrzyknięto ją najpiękniejszą mamą i od tego czasu rok w rok kobieta utrzymuje ten tytuł.

Zobacz wideo

Uznano ją za najpiękniejszą mamę na świecie. Janene Crossley z USA motywuje i inspiruje wiele kobiet

Janene Crossley ma 32 lata i od kilku lat robi ogromną furorę w sieci. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 651 tysięcy osób z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Blogerka ma czwórkę dzieci, z którymi spędza bardzo dużo czasu, ale zawsze stara się przy tym znaleźć chociaż chwilę na regularne treningi oraz przygotowanie zdrowych posiłków. Efekty widać gołym okiem!

Janene Crossley może się pochwalić naprawdę rewelacyjną sylwetką, na którą ciężko pracuje. Blogerkę wyróżniają również piękne, długie blond włosy oraz szeroki uśmiech, który pomógł jej zyskać tak wielkie grono sympatyków. Janene Crossley bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem rodzinnym.

Zobacz także: Modne, ciążowe kurtki i płaszcze!

 
Więcej o: