Natalia Siwiec odsłoniła bliznę pozując w bikini. Zdradziła, co było przyczyną jej powstania

Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje w bikini. Uwagę internautów przykuła blizna znajdująca się na jej brzuchu. - Co to za blizna? - dopytywali w komentarzach. Gwiazda postanowiła zaspokić ciekawość fanów i odpowiedziała.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i nieustannie rozwija swoją karierę. Influencerka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 1,3 mln obserwatorów i regularnie dzieli się tam różnymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego. Natalia Siwiec chętnie pokazuje na swoim profilu m.in. codzienne stylizacje, którymi inspiruje się wiele kobiet czy kadry z różnych zakątków świata, w które podróżuje wraz z całą rodziną.

Natalia Siwiec odsłoniła bliznę pozując w bikini

Natalia Siwiec przebywa obecnie w słonecznym Meksyku, a ze swoimi obserwatorami na Instagramie dzieli się rajskimi widokami. Gwiazda opublikowała na profilu zdjęcia, na których pozuje w modnym bikini o wzorze różowej panterki, które pochodzi z limitowanej kolekcji polskiej marki Susan Swimwear i kupić je można za 400 zł. Uwagę internautów zwróciła nie tylko zjawiskowa sylwetka Natalii Siwiec, lecz także blizna, którą dostrzegli na jej brzuchu.

 Co to za blizna na brzuchu po prawej stronie?

- zapytała jedna z obserwatorek.

Wyrostek

- odpowiedziała jej Natalia Siwiec.

 

Pod postem pojawiło się również mnóstwo komentarzy dotyczących urody oraz figury Natalii:

Jesteś jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie
Boskie ciało
Piękna kobieta z Pani
Śliczna jak zawsze
Świetnie wyglądasz

- piszą zachwyceni internauci.

Więcej o: