Filip Bobek pokazał swoje zdjęcie sprzed lat. Metamorfoza aktora robi ogromne wrażenie

Filip Bobek podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie swoim zdjęciem z młodości. Na przestrzeni lat aktor przeszedł niesamowitą metamorfozę. Aż trudno uwieżyć, że to ta sama osoba!
Zobacz wideo Filip Bobek o pracy na planie "BrzydUli". O kontynuacji serialu dowiedział się dwa lata temu!

Serial "BrzydUla" był przed laty jedną z chętniej oglądanych produkcji telewizyjnych. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to po dziesięcioletniej przerwie zdecydowano się nakręcić jego kontynuację, która ukazuje obecne życie oraz losy bohaterów. Nie da się ukryć, że dzięki dobrze znanej i lubianej obsadzie, serial ponownie podbił serca widzów i nie zawiódł ich oczekiwań. W serialu nie zabrakło bowiem takich postaci, jak Violetta Kubasińska, Ula Dobrzańska czy Marek Dobrzański, w którego postać wciela się aktor Filip Bobek.

BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? 'Zjawiskowo' BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? "Zjawiskowo"

W drugiej części serialu "BrzydUla", której akcja toczy się po upływie dziesięciu lat od zakończenia pierwszej serii, poznajemy Ulę Dobrzańską jako mamę trójki dzieci, która zrezygnowała z kariery zawodowej, by w pełni zająć się wychowywaniem swoich dzieci. W tym czasie, Marek Dobrzański oraz jego firma popadają w kłopoty, co stara się ukryć przed Ulą, by ją "chronić", a to przysparza kolejnych komplikacji. Popularność drugiej części serialu sprawiła, że aktorzy wcielający się w główne role zyskują coraz więcej fanów, którzy chętnie obserwują ich w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: 'Z pączusia zrobił się Adonis' Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: "Z pączusia zrobił się Adonis"

Filip Bobek pokazał swoje zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania!

Filip Bobek udostępnił ostatnio na swoim Instagramie swoje stare zdjęcie. Fotografia zrobiona przed laty z pewnością zaskoczyła wielu obserwatorów aktora. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat aktor zmienił się nie do poznania. 

O kurde… coś takiego mi wyskoczyło

- napisał Filip Bobek na InstaStories w odniesieniu do zdjęcia.

Filip Bobek pokazał swoje zdjęcie sprzed lat. Metamorfoza aktora robi ogromne wrażenieFilip Bobek pokazał swoje zdjęcie sprzed lat. Metamorfoza aktora robi ogromne wrażenie https://www.instagram.com/filip_bobek/

Więcej o: