Modne dzianinowe swetry w Lidlu za 24,99 zł. To hit na ten sezon!

Już niebawem w Lidlu pojawią się modne nowości. To swetry w pastelowych kolorach, które zostały wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny.

Lidl coraz częściej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oprócz produktów spożywczych możemy tam także kupić ubrania czy dodatki do domu. Już niebawem w sklepach tej sieci pojawią się bardzo modne swetry w pastelowych kolorach. To hit na ten sezon!

Modne swetry już niebawem w Lidlu

Dzianinowe swetry damskie i męskie, które już niedługo będą dostępne w sklepach Lidl, pojawiły się w najnowszej gazetce reklamowej sieci. Będziemy mogli kupić je od poniedziałku 18 stycznia. Swetry będą dostępne w rozmiarach od S do L.

Modne swetry w Lidlu za 24,99 zł. To hit na ten sezon!Modne swetry w Lidlu za 24,99 zł. To hit na ten sezon! screen: Lidl.pl

Zimowa wyprzedaż w Lidlu

Jak dowiadujemy się z gazetki reklamowej, cena swetra wynosi 24,99. Warto także wspomnieć, że już od 18 stycznia w sklepach sieci Lidl rozpocznie się wyprzedaż produktów odzieżowych. Promocją zostanie objęta m.in. odzież zimowa dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Ceny niektórych ubrań zostaną przecenione nawet o sześćdziesiąt procent. Promocje będą obowiązywały do wyczerpania zapasów. Warto więc się pośpieszyć, gdyż tego typu produkty zazwyczaj cieszą się dużą popularnością.

Zobacz wideo Lidl czy Biedronka? Porównujemy aplikacje dwóch dyskontów:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: