Lidl sprzedaje hitowy mop parowy w super cenie. Podobne kosztują zwykle dwa razy więcej

Lidl ma obecnie w swojej ofercie wielofunkcyjny mop parowy w świetnej cenie. Kosztuje mniej niż 160 zł! To sprzęt, który w Polsce zdobywa coraz większą popularność i z pewnością świetnie sprawdzi się niemal w każdym domu.
Zobacz wideo Jak wyczyścić kran i usunąć osad z kamienia? Podpowiadamy

Sieć sklepów Lidl po raz kolejny udowadnia, że w ich ofercie znaleźć można nie tylko odzieżowe perełki, lecz także sprzęty domowe w naprawdę okazyjnych i przystępnych cenach. Ostatnio, w ofercie Lidla znalazł się bowiem wielofunkcyjny mop parowy, który umożliwia sprzątanie różnych powierzchni, bez użycia detergentów.

Lidl sprzedaje hitową bieliznę termoaktywną z wełną Merino. Kosztuje mniej niż 45 zł! Lidl ogłosił wielką promocję! Wyprzedaje modne i stylowe buty za mniej niż 20 zł

Lidl sprzedaje wielofunkcyjny mop parowy w super cenie

Mop parowy dostępny w sklepach Lidl to sprzęt, który umożliwia higieniczne czyszczenie powierzchni, bez użycia chemii. Działa hipoalergicznie, zwalczając roztocza zawarte w domowym kurzu. Mop posiada dwa stopnie wyrzutu pary: do delikatnych podłóg (np. parkiet, laminat) i wytrzymałych podłóg (np. kafelki). Jak zapewnia producent, dzięki składanemu uchwytowi, nie zajmuje on dużo miejsca. W zestawie znajduje się również nakładka do dywanów i 2 szmatkami z mikrowłókna, które można prać (1 niebieska do delikatnych podłóg np. parkiet, laminat, 1 biała do np. kafelek). Mop znajduje się obecnie w okazyjnej cenie i można go kupić już za 159 zł.

Lidl mop parowyLidl mop parowy https://www.lidl.pl/pl/p/dom/mop-parowy-1630-w/p132715

Modne swetry w Lidlu. Kupisz je za 24,99 zł Lidl sprzedaje modne pikowane płaszcze za mniej niż 120 zł. To hit, który kupicie w sieciówkach, ale dużo drożej

Jak działa mop parowy?

Mop parowy to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego mopa. Dzięki zastosowaniu gorącej pary wodnej dobrze oczyszczają powierzchnie z kurzu i alergenów. Gorąca para, która wytwarzana jest przez mop, ułatwia usunięcie nawet najtrwalszych zabrudzeń z różnych powierzchni. Takim sprzętem z powodzeniem posprzątać można podłogi we wszystkich pomieszczeniach, umyć ściany w łazience czy nawet okna. Mop parowy to doskonałe rozwiązanie dla alergików, nie tylko usuwa bakterie i alergeny z czyszczonych powierzchni, lecz także pozwala na sprzątanie bez użycia detergentów.

Więcej o: