Maseczki ochronne popularnej marki w Lidlu. Są wygodne i bardzo tanie

Lidl ponownie wprowadza do swojej oferty maseczki ochronne polskiej marki 4F. To produkty wykonane z bawełny wielorazowego użytku. Są wygodne w użytkowaniu i mają przystępną cenę.

Od jakiegoś czasu w naszym kraju obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Maseczki ochronne są więc ważnymi elementami naszych garderób. Już niebawem w sklepach stacjonarnych sieci Lidl będą dostępne maseczki polskiej marki sportowej 4F. To kolejna współpraca tego typu. Maseczki ochronne 4F mogliśmy kupić w sklepach Lidl już w grudniu, w październiku i w listopadzie 2020. 

Lidl: maseczki ochronne popularnej polskiej marki

Maseczki wielokrotnego użytku z jonami srebra marki 4F będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. To produkty wykonane z bawełny wielorazowego użytku. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu i mają przystępną cenę. Koszt jednej maseczki będzie wynosił 5,99 zł. 

Zobacz wideo Maseczka ochronna - jak wykonać trwały makijaż?

Maseczki ochronne 4F w Lidlu - od kiedy?

Maseczki ochronne będą dostępne w sklepach stacjonarnych Lidl od 14 stycznia 2021 roku i będą sprzedawane do wyczerpania zapasów. Warto więc pospieszyć się z ich zakupem. Zobaczcie, jak wyglądają maseczki 4F, które już niebawem pojawią się w sieci sklepów Lidl:

Maseczki ochronne popularnej marki w Lidlu. Są wygodne i tanieMaseczki ochronne popularnej marki w Lidlu. Są wygodne i tanie Lidl Polska

Lidl: maseczki ochronne z jonami srebra

Maseczki ochronne 4F zostały wyposażone w jony srebra o działaniu antybakteryjnym. Warto pamiętać, że należy wymieniać je co kilka godzin. Po zdjęciu maseczkę warto wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: