Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. "Nie maluję się na co dzień". Zdradziła powód

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia bez makijażu zrobione przez fotoreporterów, by udowodnić nieiwerzącym jej fanom, że na co dzień rezygnuje z malowania się. Gwiazda zdradziła również, co jest powodem takiej decyzji.
Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki

Doda od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną wizerunkową metamorfozę i obecnie uważana jest nie tylko za jedną z najatrakcyjniejszych, lecz także najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion fanów i regularnie dzieli się tam z nimi różnymi zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. "Nie maluję się na co dzień"

Doda udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcia bez makijażu, które zostały zrobione jej przez fotoreporterów. Piosenkarka zdecydowała podzielić się tymi fotografiami ze swoimi obserwatorami, by udowodnić tym, którzy nadal jej nie wierzą, że na co dzień zupełnie rezygnuje z wykonywania makijażu. Okazuje się, że Doda rezygnuje z codziennego malowania się, gdyż to pomaga jej w zachowaniu idealnej cery. Według piosenkarki, brak makijażu jest najlepszym kosmetykiem dla skóry.

Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień , wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy ale może te "sexowne" zdjęcia papparazzi to potwierdzą. Btw, cały czas uważam, że brak Make upu to najlepszy kosmetyk dla cery

- napisała Doda.

 

Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy oraz komplementów:

Cera idealna potwierdzam. Widziałam kilka razy na żywo
Cera cerą, ale jakie ładne włosy
Przepiękna cera, zdrowa i zadbana
Uwielbiam dziewczyny które promują dbanie o cerę i chodzenie na co dzień bez makijażu <3

- czytamy.

Więcej o: