Kolejna metamorfoza w serialu "BrzydUla"! Małgorzata Socha pokazała, jak będzie wyglądać Violetta

Małgorzata Socha podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała, jaką metamorfozę przejdzie w serialu "BrzydUla" grana przez nią postać, czyli Violetta Kubasińska-Hu. - To zdecydowanie Britney Spears - komentują internauci.
Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu "BrzydUla". Czy faworyzuje niektórych aktorów?

Serial "BrzydUla" to jedna z popularniejszych telewizyjnych produkcji, której emisja zakończyła się w 2009 roku. Po dziesięcioletniej przerwie zdecydowano się jednak na kontynuację i od jesieni 2020 roku, widzowie znów mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Nie da się ukryć, że druga seria serialu "BrzydUla" cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim dzięki dobrze znanej i lubianej obsadzie. W serialu obecne są bowiem takie postacie, Urszula Dobrzańska, Marek Dobrzański, Aleks Febo czy Violetta Kubasińska, w której rolę wciela się Małgorzata Socha.

BrzydUla: Kolejna metamorfoza w serialu! Małgorzata Socha pokazała, jak będzie wyglądać Violetta 

Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie prosto z planu serialowego. Na fotografii zaprezentowała fanom metamorfozę, którą przeszła grana przez aktorkę postać, czyli Violetta Kubasińska-Hu. Okazuje się, że w kolejnych odcinkach serialu, Violetta będzie miała nową fryzurę.

Z nowym rokiem - nowa Viola i nowe włosy. Jak myślicie, skąd inspiracja? Dla mnie Sharon Stone z filmu "Casino", a Wy kogo obstawiacie?

- napisała Małgorzata Socha pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów aktorki, którzy chętnie pisali, kogo przypomina im Violetta w nowej fryzurze:

Jak dla mnie to Alutka z "Rodziny zastępczej"
Jak dla mnie Bridget Bardot
To zdecydowanie Britney Spears z Oops, I did it again
Niczym Sabrina Spellman

- czytamy.

Więcej o: