Zofia Zborowska porównała zdjęcia z instagramowym filtrem i bez. "Oszukujecie siebie i innych"

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała na Instagramie porównanie dwóch swoich zdjęć, na których pozuje bez makijażu. Jedno z nich jest zupełnie naturalne, natomiast drugie zrobione zostało z wykorzystaniem instagramowego filtra. - Dziewczyny, nie używajcie tego badziewia! - apeluje aktorka.
Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Zofia Zborowska-Wrona jest aktorką filmową, teatralną oraz serialową. Sympatię widzów zdobywa nie tylko za sprawą ról w które się wciela, lecz przede wszystkim swoją osobowością, którą poznać można bliżej dzięki jej aktywności w mediach społecznościowych. Zosia Zborowska regularnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 345 tys. obserwatorów. Internauci niezwykle cenią sobie naturalność, dystans do siebie oraz poczucie humoru aktorki. 

Zofia Zborowska-Wrona porównała zdjęcia z instagramowym filtrem i bez. Apeluje do kobiety, by tego nie robiły

Zosia Zborowska na swoim Instagramie często porusza wiele kwestii związanych z kobietami. Teraz, aktorka podzieliła się z obserwatorami kolarzem dwóch zdjęć. Na obu fotografiach, Zosia pozuje bez makijażu, jednak jedno zrobione zostało klasycznym aparatem, a do wykonania drugiego użyła instagramowych filtrów. Poruszyła przy tym temat samoakceptacji i zaapelowała do kobiet, by zrezygnowały z nieustannego zmieniania swojej twarzy tymi filtrami. 

- Przed państwem ja po prysznicu oraz ja po prysznicu i użyciu filtra instagramowego o jakże przewrotnej nazwie "NO FILTER". Dziewczyny, nie używajcie tego badziewia! Jesteście piękne ze swoimi przebarwieniami, pryszczami, cieniami pod oczami i zmarszczkami. Akceptacja siebie w dzisiejszych czasach to rzecz cholernie trudna, sama czasami mam z tym problem. Ale uwierzcie mi, że używanie tych filtrów w niczym nie pomaga. Oszukujecie siebie i innych, po co? Chcecie wszystkie spotkać się w kolejce do chirurga i wyglądać jak jeden wielki atak klonów? Prawdziwe piękno tkwi w środku, w byciu dobrym i fajnym człowiekiem, w szczerym uśmiechu, a nie w smukłym nosku, napompowanych ustach i idealnie wygładzonej cerze! Jesteście PIĘKNE! Uwierzcie w to tylko! - napisała Zofia Zborowska pod opublikowanymi zdjęciami.

 
Dokładnie. Niektórych nie idzie poznać
Dużo lepiej wyglądasz bez filtra <3
Jak ja Panią lubię - dobrze powiedziane
Ja uważam ze bez filtra dużo lepiej! Jesteś piękną kobietą Zośka na zewnątrz jak i wewnątrz

- komentują internauci.

Więcej o: