Horoskop na 2021 rok dla wszystkich znaków. Co Cię czeka w nowym roku? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop roczny na 2021 dla wszystkich znaków. Co czeka Cię w nadchodzących miesiącach? Jaki plan zapisany jest dla Ciebie w gwiazdach? Przekonaj się sama.

Horoskop roczny na 2021 rok

Rok, który dobiegł końca, był bardzo trudny dla nas wszystkich. Dlatego z nadzieją spoglądamy w przyszłość, licząc na poprawę losu swojego i swoich najbliższych. Pokonanie kryzysu wymaga dużo siły i wytrwałości, co oznacza, że nadchodzące miesiące dla wielu z nas będą czasem próby charakteru. Choć często będzie trudno i dopadnie nas nie raz zwątpienie, to należy pamiętać, że na końcu czeka na nas uczciwa nagroda.

Horoskop roczny na 2021 - Baran

Dla Baranów nowy rok upłynie pod znakiem aktywności towarzyskiej, która może zaowocować kilkoma interesującymi znajomościami. Większość będzie przelotna, ale jedna z nich zasłuży na Twoją uwagę. Zanim podejmiesz znaczące zobowiązanie, dobrze zastanów się, by później nie żałować.

Horoskop roczny na 2021 - Byk

Szczególnie dobry układ planet dla Byków pomoże im złapać wiatr w żagle w tym roku. Na ścieżce zawodowej po okresie stagnacji pojawią się nowe możliwości, a co za tym idzie atrakcyjne finansowo propozycje. Horoskop roczny na 2021 wskazuje, że Byki nie będą narzekać na nudę w życiu osobistym: samotne będą korzystać z życia, a sparowane cieszyć się nowo odkrytą namiętnością.

Horoskop roczny na 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta po roku pełnym niepowodzeń, trudności i kłopotów ze zdrowiem, znów zaczną błyszczeć. Zdolność przystosowania się do sytuacji sprawi, że Bliźnięta znów trafią do centrum zainteresowania przełożonych, a także postronnych osób. Z popularności i pochwał trzeba jednak zawsze korzystać rozważnie.

Zobacz też: Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Mają wybuchowe charaktery. Sprawdź, na kogo lepiej uważać

Horoskop roczny na 2021 - Rak

Uczuciowe i empatyczne Raki mają za sobą trudny okres. Stawiały bowiem nieraz czoło problemom nie tylko swoim, ale też swoich najbliższych. Wreszcie czas zająć się sobą. 2021 rok będzie dobrym czasem na rozwój swoich pasji i samodoskonalenie. Rak nie powinien mieć też wyrzutów sumienia za skupianie się na sobie - w końcu nie zawsze można być altruistą.

Horoskop roczny na 2021 - Lew

To będzie zdecydowanie dobry czas pod względem zawodowym dla Lwów. Na horyzoncie pojawi się spektakularny sukces, za sprawą którego wreszcie błyśniesz przed przełożonymi, ale też swoimi najbliższymi. Pamiętaj, aby przysłowiowa "woda sodowa" nie uderzyła Ci do głowy. Konsekwencje mogą być opłakane.

Horoskop roczny na 2021 - Panna

Rok 2021 upłynie dla Panien pod znakiem spraw sercowych. Dotychczasowe lata posuchy raz na zawsze skończą się, kiedy na Twojej drodze pojawi się osoba, na którą czekasz od lat, choć jest tak blisko Ciebie. Ważne, aby dbać o tę relację. Nawet niewielkie zaniedbanie z Twojej strony może bowiem spowodować, że druga osoba się wycofa i stracisz szansę na coś trwałego.

Horoskop roczny na 2021 - Waga

Wagi nie mają powodów do zadowolenia. Po trudnym roku 2020 kolejny wydaje się dla nich nie mniej wymagający. Sprawy zawodowe niemal przez cały czas będą na granicy między powodzeniem a porażką. Dopiero końcówka roku przyniesie Wagom nieco wytchnienia. Istotne, że w tym całym zamieszaniu będą mogły liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

Horoskop roczny na 2021 - Skorpion

Skorpiony w tym roku powinny postawić przede wszystkim na pracę nad sobą i swoimi słabościami. Skłonność do lenistwa, przewrażliwienie, obżarstwo - to tylko niektóre cechy, które w tym roku mają szansę pokonać na dobre pod warunkiem, że wezmą się w garść i nie poddadzą w obliczu wyzwania. W postanowieniach wspierać będą je ich wierne i wytrwałe drugie połówki.

Horoskop roczny na 2021 - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca powinny szczególną uwagę zwrócić na stan swojego organizmu. Dość tłumaczenia brakiem dostępności - czas spotkać się z lekarzem, wykonać niezbędne badania i skupić się na wsparciu swojego organizmu poprzez zwiększenie aktywności fizycznej i większą dbałość o codzienną dietę.

Zobacz też: Horoskop na 2021 rok. Trzy znaki zodiaku, którym najbliższy rok przyniesie wymarzone pieniądze

Horoskop roczny na 2021 - Koziorożec

Gwiazdy będą w tym roku sprzyjać upartym Koziorożcom. Dlatego będzie to wyśmienity czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji dotyczących edukacji, pracy czy też relacji z partnerem. Równowaga i stabilizacja dobrze będzie wpływać także na Twój status materialny, który polepszy się w związku z nieoczekiwaną propozycją. 

Horoskop roczny na 2021 - Wodnik

Wodniki bardzo źle znoszą drastyczne zmiany, a ostatni rok przyniósł wiele takich w ich życiu. Jedyną szansą, aby kolejny był bardziej udany, jest zmiana nastawienia. Wodniki muszą uwierzyć, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a one same nie są w stanie pokonać wszystkich przeciwności w pojedynkę.

Horoskop roczny na 2021 - Ryby

To będzie całkiem niezły rok pod względem finansowym dla Ryb. Nieoczekiwanie nadarzy im się szansa partycypowania w intratnym interesie. Ryby muszą pamiętać jednak, że nie ma nic za darmo - przypływ gotówki będą musiały okupić znacznie cięższą niż dotąd pracą w niestandardowych godzinach i dniach.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!
Więcej o: