Horoskop roczny na 2021 - Strzelec. Jaki będzie rok 2021 dla Strzelca? [Kariera, miłość, zdrowie]

Horoskop roczny na 2021. Dla Strzelców to będzie bardzo dobry rok pełen pozytywnej energii. Jedyny warunek, który musi spełnić Strzelec, to uciszenie wszystkich fałszywych podszeptów wokół siebie. Jaki rok czeka osoby urodzone pod tym znakiem?
Zobacz wideo Pszczelarz, któremu ktoś wytruł 2,5 miliona pszczół. 'Za zło trzeba odpłacać dobrem w zdwojonej sile' #ZWYKLINIEZWYKLI

Po trudnym 2020 roku każdy wyczekiwał nowego roku. Co w 2021 roku czeka osoby urodzone pod znakiem Strzelca?

Horoskop na 2021 - Strzelec. Kariera

Strzelec w tym roku czeka na zasłużony awans. Niestety, na przestrzeni kilku ostatnich lat było to zwyczajnie niemożliwe dla większości z was. W tym roku wszystko się zmieni! Wyższe stanowisko przyniesie większe pieniądze, a stabilizacja finansowa pozwoli snuć plany na przyszłość. W 2021 roku Strzelce zrealizują swoje wielkie marzenie, które może zakończyć się nawet przeprowadzką.  

Horoskop na 2021 - Co czeka Strzelce w miłości? 

Horoskop na 2021 rok mówi o tym, że Strzelce zawalczą o swój związek - po latach burz i licznych kłótni nastąpi spokój. Osoba, która jest przy waszym boku, to ktoś naprawdę wyjątkowy. Nie warto więc dalej wystawiać tego uczucia na próby. Single na nową miłość muszą poczekać do wiosny, ale gwiazdy wskazują na problem w postaci otoczenia Strzelca. Ktoś będzie chciał popsuć wam szyki, a pozorne "dobre rady" mogą wam zaszkodzić.

Horoskop na 2021- Strzelec. Zdrowie

W 2021 roku Strzelce nie muszą martwić się o zdrowie. Poza przeziębieniem nic większego wam nie grozi. Warto jednak popracować nad radzeniem sobie ze stresem, a najlepiej całkiem unikać sytuacji, które wyprowadzają was z równowagi. Być może Strzelec za bardzo chce wszystkim udowodnić, że ze wszystkim sobie radzi. Musicie pamiętać, że proszenie o pomoc to żadna ujma nawet dla kogoś tak dumnego jak wy. 

Horoskop na 2021 - Strzelec. Kto będzie wam sprzyjać?

Jak zawsze możecie liczyć na osoby urodzone pod znakiem Ryb - wbrew pozorom łączy was silna więź, którą już niejedna osoba chciała przerwać. Lew jak zwykle spróbuje dodać swoje trzy grosze, ale tym razem sprawa, nad którą pracuje Strzelec, zupełnie go nie dotyczy. Bardzo przychylnym znakiem w 2021 roku będzie Waga. 

Więcej o: