Kasia Cichopek w modnych butach. To hit tej zimy! Wiemy, gdzie i za ile można je kupić

Katarzyna Cichopek udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w modnych śniegowcach. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych modeli tej zimy. Ile kosztują i gdzie można je kupić? Podpowiadamy!
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

Katarzyna Cichopek jest niewątpliwie jedną z popularniejszych polskich aktorek serialowych. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów przyniosła jej m.in. rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", a także zwycięstwo w programie "Taniec z gwiazdami", w którym aktorka poznała swojego męża, Marcina Hakiela. Kasia Cichopek aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 423 tysiące internautów. Na swoim profilu, aktorka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Bardzo często, Katarzyna Cichopek publikuje również swoje stylizacje, które są później inspiracją dla obserwujących ją kobiet. 

Katarzyna Cichopek w modnych butach. To hit tej zimy! Gdzie i za ile można je kupić?

Katarzyna Cichopek opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje w zimowej stylizacji na swoim balkonie. - Doczekałam się nie wiem kto bardziej się cieszy, dzieci czy ja? Uznajmy, że jest remis. A teraz wybaczcie, wzywa mnie bitwa na śnieżynki, dzieci kontra rodzice - napisała Kasia Cichopek pod fotografią. Uwagę internautów zwróciły przede wszystkim modne buty aktorki. 

Boskie buty
Pani Kasiu, gdzie zakupione buty?
Pięknie Pani wygląda <3
Piękne zdjęcie, a skąd te buty?
Śniegowce Moon Boot? Piękne!
Świetne buty

- pisali fani w komentarzach pod postem.

Kasia postawiła bowiem na modne śniegowce marki Moon Boot. To model Snow Boot Classic Plus Met, który kupić można w wielu sklepach internetowych. W regularnej cenie kosztują one około 460 zł, jednak podczas wyprzedaży można je kupić za około 300 zł.

 
Więcej o: