Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani zachwyceni! "Ale szyk"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Pamiątkowa fotografia zachwyciła obserwatorów aktorki. - Nie poznałam. Urocza dziewczynka. Piękna od małego - komentują internauci.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak Miłość"

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Aktorka jest również aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Małgorzata Kożuchowska regularnie dzieli się ze swoimi fanami na profilu przeróżnymi fotografiami.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów. 'Wyglądasz zupełnie inaczej' Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów. "Wyglądasz zupełnie inaczej"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani zachwyceni!

Małgorzata Kożuchowska postanowiła ostatnio udostępnić pamiątkę z dzieciństwa. Aktorka pokazała na swoim instagramowym profilu czarno-białą fotografię z lat 70., która została wykonana podczas jednego ze szkolnych balików karnawałowych.

Karnawał lata 70-te... poznajecie?

- zapytała Małgorzata Kożuchowska swoich obserwatorów.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod opublikowanym przez aktorkę postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć niektóre osoby w pierwszej chwili nie poznały Małgosi, to znaczna większość fanów była absolutnie zachwycona zdjęciem. Obserwatorzy aktorki zgodnie przyznali, że Małgosia zawsze wygląda pięknie, niezależnie od wieku.

BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? 'Zjawiskowo' BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? "Zjawiskowo"

Nie wiem jak Pani to robi, ale zawsze Pani pięknie wygląda... niezależnie od wieku
Nie poznałam Pani :) super <3
Jak zawsze elegancko, od małego
Już od najmłodszych lat była Pani w centrum uwagi i tak jest do dziś
Pięknie, jak zawsze stylówka jest
Ale szyk

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: