Mariola Bojarska-Ferenc świętuje 60. urodziny. Opublikowała odważne zdjęcie

Mariola Bojarska-Ferenc już w latach 80. i 90. zachęcała Polki do aktywności fizycznej. Wczoraj trenerka świętowała 60. urodziny. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie opublikowała odważne zdjęcie.

Mariola Bojarska-Ferenc to propagatorka zdrowego stylu życia oraz niekwestionowana prekursorka fitnessu w Polsce. Zasłynęła w połowie lat 80., kiedy to została prezenterką serwisu sportowego w Dzienniku Telewizyjnym. W kolejnych latach prowadziła różne programy gimnastyczne - m.in. "Studio Urody" i "10 minut tylko dla siebie".

Mariola Bojarska-Ferenc świętuje 60. urodziny

14 stycznia Mariola Bojarska-Ferenc skończyła 60 lat. Mimo wieku nadal może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Z okazji urodzin jubilatka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie.  

 

Mariola Bojarska-Ferenc skończyła 60 lat

- To ile ja dzisiaj kończę lat? - dopytywała trenerka. Pod jej postem pojawiły się liczne komplementy. Fani trenerki uważają, że wygląda ona na znacznie młodszą niż jest w rzeczywistości. Oto niektóre z komentarzy:

Zawsze śliczna!
Wygląda pani na o połowę mniej!
Na oko dwadzieścia!

Bojarska-Ferenc sporo ćwiczy. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia w pozach gimnastycznych, które wymagają nie tylko sprawności, ale także elastyczności. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udaje jej się utrzymać świetną sylwetkę. Trenerka nie jest fanką głodówek i rygorystycznych diet, stawia na zbilansowane odżywianie. - Pamiętajmy, że wszystko musi być z głową, że organizm potrzebuje trochę tłuszczyku, żeby hormony funkcjonowały w sposób prawidłowy, więc nie dajmy się zwariować - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo Klara ćwiczy z Anną Lewandowską. Ale kondycja!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: