Netflix: nowości na styczeń 2021. Sprawdź filmy i seriale, które zapadają w pamięć

Netflix: nowości na styczeń 2021. Na dobry początek roku Netflix przygotował aż 80 propozycji, wśród nich nowe tytuły oraz udane powroty. Sprawdź z nami, co aktualnie warto obejrzeć na Netflixie i zaplanuj domowy seans.

Netflix: filmy obok, których nie można przejść obojętnie 

Z obszernej biblioteki Netflixa prezentujemy filmy, które cieszą się dużą popularnością w Polsce i odpowiadają na zróżnicowane oczekiwania widzów. Sprawdź filmowe topy na Netflixie i wybierz najlepszy na wieczór. 

Netflix: nowości. ''Cząstki Kobiety'' reż. Kornél Mundruczó

Głównych bohaterów filmu "Cząstki Kobiety" poznajemy podczas radosnego oczekiwania na dziecko. Jednak, gdy domowy poród zmienia się w rodzinną tragedię, czar pryska. Bliskie kadry zapraszają widza do intymnego świata wielu osób. I chociaż każda z nich na swój sposób przeżywa stratę, nie jest to ani smutny, ani melancholijny obraz bardziej naturalna opowieść o trudnym procesie powrotu do normalności. Ten film w kategorii styczniowych nowości od Netflixa zajmuje zasłużoną 10 pozycję. Warto podkreślić, że jedną z głównych ról odgrywa Shia LaBeouf, aktualnie jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia z równie trudnym życiorysem. 

Fot. Benjamin Loeb / Netflix / Netflix

Netflix filmy: ''W strefie wojny''- w klimacie science fiction 

Reżyser Mikael Håfström zabiera widza w podróż do przyszłości. Główny bohater - pilot dronów - wkracza w sam środek wojny i walczy u boku żołnierza-maszyny. Ten nietypowy duet ma za zadanie wspólnie pokonać atak nuklearny. Film realizuje filozoficzne wizje przyszłości, które zakładają, że to maszyny będą rządzić ludźmi. Główny bohater Leo wykonuje polecenia zwierzchnika androida. Film Netflixa przez długi czas utrzymywał się na drugiej pozycji najbardziej popularnych tytułów. 

Netflix: co obejrzeć? ''Dwóch ojców''- rodzinna historia 

Co jeszcze warto obejrzeć na Netflixie? "Dwóch ojców'' to film dla młodych widzów, który jest obecnie prawdziwym hitem. Główna bohaterka, nastolatka, decyduje się opuścić ekscentryczny dom pełen hipisów i udaje się w podróż, w celu poszukiwania ojca. Po drodze czeka ją wiele przygód, które na zawsze odmienią jej życie.

Netflix: seriale. Sprawdź wciągające styczniowe serie 

Netflixowe seriale za sprawą aplikacji na telefon często towarzyszą widzom nie tylko wieczorem, ale też w ciągu dnia. Po zakończeniu ulubionego tytułu chcesz wypełnić pustkę kolejną ciekawą serią? Sprawdź hity tego miesiąca. 

Po ''słodkiej'' wersji stolicy Francji, jaką mogliśmy oglądać w hicie ''Emily w Paryżu'', czas na zupełnie inny obraz miasta nad Sekwaną. Lupin to historia, która bazuje na przygodach Arsene’a Lupina- fikcyjnej postaci włamywacza-dżentelmena, którą ożywił francuski pisarz Maurice Leblanc. Serial opowiada historię Assane'a, który obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, jej członkowie przed laty skrzywdzili jego ojca.

Serial pokazuje nie tylko centrum Paryża, ale też slumsy, które można porównać do polskich blokowisk. Blogerzy związani z Paryżem podkreślają, że jest to obraz akceptowany przez Francuzów, ponieważ pokazuje miasto bez stereotypów, w przeciwieństwie do ''Emily w Paryżu'', której Paryżanie podobno nie znoszą.

Zobacz wideo Zobacz zwiastun serialu
  • ''Jezioro marzeń''- wielki powrót 

''Jezioro marzeń'' to serial, którego największy sukces w Polsce przypadał na początek XXI wieku. Historia grupki przyjaciół z malowniczej miejscowości Capeside skupia się wokół problemów okresu dorastania i pierwszych miłości. To propozycja, która może łączyć pokolenia, współczesna młodzież nie pamięta świata sprzed ery smartfonów, a nieco starsi widzowie pewnie z przyjemnością przypomną sobie ten kultowy serial, z którym wspólnie wkraczali w dorosłość. 

serial 'Jezioro Marzeń'serial 'Jezioro Marzeń' materiały prasowe

Zobacz też: Netflix. Najlepsze seriale 2020. Te pozycje musisz nadrobić

Tej sielankowej opowieści największą reklamę zapewnił niedawny skandal, do którego w humorystyczny sposób odniósł się polski oddział Netflixa przestrzegając widzów przed szóstym odcinkiem. ''Bridgertonowie'' to opowieść o losach rodzeństwa, które wspólnymi siłami próbuje obstawić dla siebie nawzajem najlepsze partie do małżeństwa. Cała uwaga skupia się na najpiękniejszej Dafne, która na oczach widzów zalicza triumfalny debiut, ale też popełnia liczne błędy.

Zobacz też: Netflix. Nowości w lutym 2021 - co i kiedy obejrzysz? Filmy i seriale

Więcej o: