Jennifer Lopez zdradziła sekret młodego wyglądu. Fani jej nie wierzą. "Nigdy nie stosowałam botoksu"

Jennifer Lopez w jednym z ostatnich nagrań, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie, zdradziła sekret swojego młodego wyglądu. To nie spodobało się jej fanom. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na komentarz jednego z uczestników dyskusji, która rozgorzała pod jej postem.

Jennifer Lopez od jakiegoś czasu promuje swoją markę kosmetyczną JLO BEAUTY. Przy okazji zdradza szczegółów dotyczących jej codziennej pielęgnacji. W jednym z ostatnich nagrań gwiazda odniosła się do kwestii, która bardzo interesuje wielu jej fanów. 

Zobacz wideo Jennifer Lopze zmyła makijaż na oczach fanów:

Jennifer Lopez zdradza sekret młodego wyglądu

Jennifer Lopez w lipcu ubiegłego roku skończyła 51 lat. Mimo upływu czasu nadal zachwyca młodym wyglądem. Czemu zawdzięcza ten efekt? Jennifer Lopez od lat odpiera zarzuty, że wygładza twarz za pomocą botoksu. W jednym z wywiadów zdradziła, że jednym z jej ulubionych kosmetyków pielęgnacyjnych jest... oliwa z oliwek. Poza tym regularnie używa kremów z filtrem przeciwsłonecznym. Jej zdaniem to najlepszy środek przeciwzmarszczkowy.

Kremy z filtrem - dlaczego te produkty są tak ważnym elementem pielęgnacji? Więcej na temat dowiesz się z naszego artykułu:

Jennifer Lopez: Nigdy nie stosowałam botoksu

Niedawno gwiazda nagrała filmik, w którym opowiada o zaletach maseczki swojej marki. Jak podkreśliła, kosmetyk ma właściwości odmładzające. Jej zdaniem odmłodził jej twarz aż o 10 lat! Po tych słowach na profilu gwiazdy rozgorzała dyskusja na temat zabiegów medycyny estetycznej. Jeden z jej uczestników zarzucił gwieździe, że na pewno wstrzykuje botoks. Co ciekawe, na jego komentarz opowiedziała sama J.Lo. - Nigdy nie stosowałam botoksu ani innych zastrzyków, nie poddałam się żadnym operacjom. Radzę ci, kup sobie produkt JLO BEAUTY i poczuj się pięknie we własnej skórze. Zdradzę także kolejny sekret mojej urody: spróbuj być pozytywnym, dobrym i pomocnym. Nie marnuj czasu na dołowanie innych.

Jennifer Lopez zdradza sekret młodego wyglądu. 'Nigdy nie stosowałam botoksu'Jennifer Lopez zdradza sekret młodego wyglądu. 'Nigdy nie stosowałam botoksu' Instagram.com jlo

Może cię także zainteresować:

Więcej o: