Blanka Lipińska w odważnym bikini marki Michele Morrone. "Majtki nie pozostawiają wiele wyobraźni"

Blanka Lipińska pokazała się na Instagramie w niezwykle zmysłowym stroju kąpielowym. Odważne bikini to projekt Michele Morrone, czyli aktora grającego główną rolę w filmie "365 dni". Autorka książek jest zachwycona jego marką.
Zobacz wideo Blanka Lipińska odpoczywa na Malediwach

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność zyskała dzięki swojej bestsellerowej, składającej się z trzech części, powieści "365 dni", a także za sprawą ekranizacji pierwszej z nich, która swoją kinową premierę miała w lutym 2020 roku. Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 701 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Blanka Lipińska w odważnym bikini marki Michele Morrone

Blanka Lipińska wybrała się ostatnio na wymarzony urlop na Malediwy, a na swoim instagramowym profilu pokazuje fragmenty raju, w którym obecnie się znajduje. Autorka "365 dni" po raz kolejny zachwyciła swoich obserwatorów nie tylko świetną sylwetką, lecz także strojami kąpielowymi, które ze sobą zabrała. Okazuje się, że są to projekty marki stworzonej przez Michele Morrone, czyli aktora grającego Massimo w ekranizacji bestsellera "365 dni". Jedno bikini, o bardzo odważnym kroju, zwróciło szczególną uwagę internautek. Blanka Lipińska postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanek i opowiedziała o nim na swoim InstaStories.

- Tak, kochane dziewczyny, nie mylicie się, to jest kolejne bikini projektu Mikiego. Przyznam szczerze, że czuć jego rękę w tym projekcie, bo majtki naprawdę nie pozostawiają wiele wyobraźni. To jest chyba jedyny strój, który mam oryginalnie ze stringami, ale można sobie go regulować. Można go tutaj rozszerzyć, tak samo na piersiach albo go zwęzić. Tak samo jest z tyłu, możecie mieć stringi albo ich nie mieć. Także Miki, jeszcze raz, ten projekt to naprawdę dobra robota i świetna jakość - powiedziała Blanka Lipińska. 

Pięknie
Obłęd

- czytamy pod opublikowanym zdjęciem w tym bikini.

 
Więcej o: