Kolejny Primark w Polsce. Wiemy, w którym mieście powstanie nowy sklep

Primark zapowiada, że otworzy swój kolejny sklep w Katowicach. Jakiś czas temu marka podpisała umowę najmu z centrum handlowym Silesia City Center.

Primark to irlandzkie przedsiębiorstwo odzieżowe założone w 1969 roku, które obecnie ma ponad 370 sklepów w 12 krajach Europy i Ameryki. Słynie z bardzo niskich w porównaniu do innych sieci odzieżowych cen. 

Nowy Primark w Polsce

Pierwszy sklep marki w naszym kraju został otwarty w sierpniu ubiegłego roku. Mieści się on w warszawskiej Galerii Młociny. Zbliża się także otwarcie kolejnego lokalu w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu. Okazuje się, że to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów sieciówki. Marka zapowiedziała niedawno otwarcie sklepu w Katowicach w centrum handlowym Silesia City Center, którego właścicielem jest ECE Polska.

Kolejny Primark w Polsce - kiedy?

Katowicki Primark zajmie 6,3 tys. m kw. powierzchni. Na jego otwarcie będziemy musieli jednak trochę poczekać. Sklep zacznie pracę dopiero w 2023 roku. Oprócz kolekcji odzieżowych będzie oferował także m.in. akcesoria, bieliznę, kosmetyki oraz wyposażenie domu

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic

- powiedział area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy Maciej Podwojski.

Zobacz wideo Co nałożyć pod maseczkę w płacie, żeby działała lepiej?

Może cię także zainteresować:

Więcej o: