Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" ma nową fryzurę. Metamorfoza zachwyciła fanów: "Jak nastolatka"

Agnieszka Kotońska, jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Gogglebox", zdecydowała się zmienić kolor swoich włosów. Fanom niezwykle przypadła do gustu ta metamorfoza. - Jak nastolatka. Proszę nie wracaj do platyny - apelują.
Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów. Nie da się ukryć, że Agnieszka jest jedną z bardziej charakterystycznych postaci show produkcji TTV, czym szybko zdobyła wielu fanów. Obecnie, na Instagramie obserwuje ją ponad 297 tys. osób, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Na swoim profilu, Agnieszka Kotońska regularnie nie tylko dzieli się swoim życiem codziennym czy motywuje do treningu, lecz także pokazuje swoje wizerunkowe metamorfozy.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zaskoczyła nową fryzurą. "Ogromna zmiana, ślicznie"

Ostatnio, Agnieszka Kotońska zdecydowała się po raz kolejny poeksperymentować z wizerunkiem i zmieniła kolor swoich włosów. Przez jakiś czas nosiła bowiem rozjaśnione pasma, które teraz zdecydowała się przyciemnić. Efektem metamorfozy, którą przeszła od okiem profesjonalistów w salonie fryzjerskim, podzieliła się na swoim Instagramie.

Metamorfoza @hairstylist_kasiabajer. Nowy sezon GOGGLEBOX nadchodzi dużymi krokami, zmiana na szklanym telewizyjnym ekranie

- napisała Agnieszka Kotońska pod opublikowanym zdjęciem.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów zachwyconych nowym kolorem włosów:

Piękny kolorek
Jak nastolatka. Proszę nie wracaj do platyny!
Ogromna zmiana, ślicznie
Dużo ładniej wyglądasz w tych włosach
Ekstra, naturalnie i z klasą

- czytamy.

 
Więcej o: