Sylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Przeszła ogromną metamorfozę

Sylwia Bomba, znana przede wszystkim z popularnego programu telewizyjnego "Gogglebox. Przed telewizorem", opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie. Gwiazda pokazała, jak wyglądała kilkanaście lat temu.

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd popularnego programu telewizyjnego "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na kanale TTV. Występ w produkcji przyniósł jej ogromną popularność. Obecnie profil Sylwii na Instagramie obserwuje ponad 729 tysięcy osób! Gwiazda nie ukrywa, że w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Udało jej się zrzucić ponad 30 kilogramów.

Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie sprzed kilkunastu lat

35-latka opublikowała niedawno zdjęcie, które zostało wykonane kilkanaście lat temu. - Kiedy myślisz, że już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć.... To koleżanka podsyła Ci zdjęcie - napisała pod postem. Stare zdjęcie gwiazdy wzbudziło ogromne zainteresowanie.

 
Jak tego dokonałaś?
Szczerze? To teraz wyglądasz młodziej! Piękna przemiana!
Myślę, że wszystko jest możliwe... Pani Sylwio wygląda Pani jak milion dolarów.
Świetna zmiana, wyglądasz bardzo promiennie

- piszą pod postem fani.

Sylwia Bomba i jej spektakularna metamorfoza - jak schudła 30 kg?

Sylwia Bomba zdradziła, że ważyła kiedyś prawie 90 kilogramów. W tym okresie nosiła ubrania w rozmiarze 44. Jak udało jej się schudnąć? Pomogła jej w tym aktywność fizyczna, a także zdrowa dieta. W jednym z wywiadów opowiedziała, że ze swojego jadłospisu całkowicie wykluczyła słodkie napoje i fast foody. Je pięć posiłków dziennie i wypija około 2-3 litrów wody. Więcej na temat spektakularnej metamorfozy gwiazdy dowiesz się z wywiadu, jakiego udzieliła jakiś czas temu naszemu portalowi:

Zobacz wideo Sylwia Bomba: Ważyłam prawie 90 kg

Może cię także zainteresować:

Więcej o: