Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: "Samo życie"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny udowodniła, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym poruszyła temat nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej. Do tematu odniosła się m.in. Paulina Krupińska, a także wiele obserwatorek Oli.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Ola Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia, a także porusza wiele kobiecych tematów, w tym tych związanych z macierzyństwem. Na bieżąco relacjonowała również przebieg swojej ciąży, a w sierpniu 2020 roku po raz trzeci została mamą. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje coraz większą liczbę fanów, którzy cenią sobie jej naturalność, szczerość i otwartość, którą bez skrępowania pokazuje w swoich social mediach.

Zofia Zborowska porównała zdjęcia z instagramowym filtrem i bez. 'Oszukujecie siebie i innych'Zofia Zborowska porównała zdjęcia z instagramowym filtrem i bez. "Oszukujecie siebie i innych"

Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu

Ola Żebrowska po raz kolejny pokazała swoim obserwatorom, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Na Instagramie opublikowała post, w którym poruszyła temat dotykający wiele kobiet po ciąży, czyli nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej. 

Kto by pomyślał, że w skakaniu na skakance najtrudniejsze będzie trzymanie moczu. #niejesteśsama #postpartumjumprope #momofthree #cantholdmypee

- napisała Aleksandra Żebrowska.

Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. 'Nie maluję się na co dzień'. Zdradziła powód (zdjęcie ilustracyjne)Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. "Nie maluję się na co dzień". Zdradziła powód

Wpis spotkał się z ogromnym entuzjazmem obserwatorek Oli, które dziękowały jej za odważne poruszenie tak osobistego, lecz bardzo powszechnego tematu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które również zmagają się z tym problemem oraz porad, jak skutecznie sobie z tym poradzić.

Na trampolinach jest to samo

- skomentowała Paulina Krupińska.

Kobietki, po porodzie koniecznie do fizjoterapeuty uroginekologicznego :)
Że w tak zabawny sposób można poruszyć tak ważny temat
Dziewczyny, samo życie... ale fizjoterapia uroginekologiczna działa cuda
Nie jesteś sama i trzeba mówić o tym głośno
I za to Cię uwielbiam
Dziękuję

-piszą internautki.

 
Więcej o: