Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: "Samo życie"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny udowodniła, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym poruszyła temat nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej. Do tematu odniosła się m.in. Paulina Krupińska, a także wiele obserwatorek Oli.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Ola Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia, a także porusza wiele kobiecych tematów, w tym tych związanych z macierzyństwem. Na bieżąco relacjonowała również przebieg swojej ciąży, a w sierpniu 2020 roku po raz trzeci została mamą. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje coraz większą liczbę fanów, którzy cenią sobie jej naturalność, szczerość i otwartość, którą bez skrępowania pokazuje w swoich social mediach.

Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu

Ola Żebrowska po raz kolejny pokazała swoim obserwatorom, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Na Instagramie opublikowała post, w którym poruszyła temat dotykający wiele kobiet po ciąży, czyli nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej. 

Kto by pomyślał, że w skakaniu na skakance najtrudniejsze będzie trzymanie moczu. #niejesteśsama #postpartumjumprope #momofthree #cantholdmypee

- napisała Aleksandra Żebrowska.

Wpis spotkał się z ogromnym entuzjazmem obserwatorek Oli, które dziękowały jej za odważne poruszenie tak osobistego, lecz bardzo powszechnego tematu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które również zmagają się z tym problemem oraz porad, jak skutecznie sobie z tym poradzić.

Na trampolinach jest to samo

- skomentowała Paulina Krupińska.

Kobietki, po porodzie koniecznie do fizjoterapeuty uroginekologicznego :)
Że w tak zabawny sposób można poruszyć tak ważny temat
Dziewczyny, samo życie... ale fizjoterapia uroginekologiczna działa cuda
Nie jesteś sama i trzeba mówić o tym głośno
I za to Cię uwielbiam
Dziękuję

-piszą internautki.

 
Więcej o: