Lidl rusza z wyjątkową premierą! Sprzedaje hitowe kosmetyki do włosów za mniej niż 10 zł

Lidl wprowadził właśnie do swojej oferty wielkie hity kosmetyczne. A są nimi wegańskie szampony w kostce marki Cien. Są ekologiczne, bardzo wydajne i kosztują mniej niż 10 zł.

Lidl na bieżąco stara się odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Tym razem zaskoczył nową ofertą, w której właśnie pojawiła się wyjątkowa kosmetyczna premiera. A są nią wegańskie szampony w kostce marki własnej Cien. Taki produkt myjący do włosów to wielki hit, który cieszy się rosnącą popularnością już od jakiegoś czasu.

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje wegańskie szampony w kostce marki Cien. To hit wśród wielu kobiet. Znamy cenę kosmetyków. Dacie za niej mniej niż 10 zł

Lidl postanowił poszerzyć swoją ofertę kosmetyków, wprowadzając właśnie do niej wegańskie szampony w kostce marki własnej Cien. Produkt ten jest ekologiczny - nie ma plastikowego opakowania. Co więcej, szampon w kostce marki Cien jest też bardzo wydajny i posłuży nam naprawdę długo. Taka jedna 80-gramowa kostka odpowiada bowiem 1,5 butelce szamponu o pojemności 200 ml.

Lidl sprzedaje wegańskie szampony w kostce marki Cien w trzech wariantach:

  1. do włosów suchych (z masłem shea i olejem jojoba),
  2. do włosów przetłuszczających się (z szałwią, pokrzywą i skrzypem),
  3. do włosów normalnych (z zieloną herbatą i aloesem).

Taki szampon kosztuje zaledwie 9,99 zł.

Co ciekawe, szampon jest odpowiedni nie tylko do mycia włosów, ale również całego ciała. Ze względu na niewielki rozmiar produkt doskonale sprawdzi się w podróży, ponieważ zajmie mało miejsca w kosmetyczce. Kosmetyk posiada również oznaczenie Vegan Friendly, a sama formulacja ulega biodegradacji, dzięki czemu szampon troszczy się zarówno o włosy i skórę głowy, jak również o środowisko.

Lidl rusza z wyjątkową premierą! Sprzedaje hitowe kosmetyki do włosów za mniej niż 10 złLidl rusza z wyjątkową premierą! Sprzedaje hitowe kosmetyki do włosów za mniej niż 10 zł mat. prasowe

Więcej o: