Julia Wieniawa zdradziła, jak udało się jej schudnąć. Sposób? Dla niektórych zaskakujący

Julia Wieniawa opowiedziała swoim fanom na Instagramie o tym, jak obecnie się odżywia i zdradziła, co sprawiło, że w ostatnim czasie schudła. Okazuje się, że nie dla niej pięć posiłków dziennie. Aktorka ma inny sposób na szczupłą sylwetkę. Jaki? Niektórych może zaskoczyć.
Zobacz wideo Julia Wieniawa reaguje na body shaming. "Kobieta drugiej kobiece!"

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskała miliony fanów, a jej działalność na Instagramie regularnie śledzi już ponad 1,9 mln internautów. Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa jest inspiracją dla wielu dziewczyn, które chętnie inspirują się nie tylko jej stylizacjami, lecz także aktywnością fizyczną, którą wykonuje czy dopytują o sposób odżywiania, dzięki któremu aktorka utrzymuje świetną sylwetkę. 

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej diecie. "Odkąd się nie stresuję i nie katuję dietą to schudłam"

Julia Wieniawa postanowiła ostatnio opowiedzieć fanom na Instagramie o swojej diecie. Okazuje się, że aktorka zmieniła niedawno sposób żywienia, dzięki czemu nie tylko czuje się lepiej, lecz także schudła. Julia przyznała, że to właśnie luźne podejście do diety oraz całkowita akceptacja siebie i swojego ciała pozwoliła jej poprawić wygląd sylwetki.

- Kto mnie zna, to wie, że jestem freekem zdrowotnym, że ja biorę bardzo dużo suplementów diety, ale sprawdzonych oczywiście (...). I dzięki temu czuję się o wiele, wiele lepiej (…). Bardzo zmieniłam swoje podejście do diet na przykład. Kiedyś miałam pudełka. Teraz zamówiłam sobie taką dietę pudełkową wegetariańską, ale bardziej jako suplement do tego co gotuję, np. jeżeli nie mam czasu ugotować czy zamówić, to sobie jem to pudełko, zresztą wraz z Nikodemem na pół (...). Ja teraz zaczęłam słuchać swojego ciała po prostu. I jak jestem głodna to jem, dlatego wychodzi, że jem trzy razy dziennie, a nie pięć jak każą diety pudełkowe. Więc jem śniadanie, obiad i kolację, a potem mam 13 do 16 godzin przerwy w jedzeniu aż do śniadania i to jest super (...). Poza tym ludzie, kto ma w ogóle czas na gotowanie pięciu posiłków dziennie (…). Zabawne jest to, że odkąd się tak nie stresuje tą dietą, to schudłam. Odkąd po prostu robię to, co lubię, jestem szczęśliwa, nie stresuję się swoim wyglądem, bo zaakceptowałam go w 100 procentach, to nagle wyglądam lepiej - powiedziała Julia Wieniawa na InstaStories.

Julia Wieniawa zdradziła, jak udało się jej schudnąć. Sposób? Dla niektórych zaskakującyJulia Wieniawa zdradziła, jak udało się jej schudnąć. Sposób? Dla niektórych zaskakujący https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Więcej o: