54-letnia Salma Hayek znowu zachwyca. Aktorka medytuje na plaży w skąpym bikini

Salma Hayek we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata. Mimo upływu czasu nadal zachwyca piękną sylwetką i młodym wyglądem.

54-letnia Salma Hayek od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje już ponad 17 milionów osób. Jedna z największych gwiazd kina opublikowała niedawno na swoim profilu zdjęcie w skąpym bikini. 

Salma Hayek w bikini na plaży

Na zdjęciu widzimy aktorkę medytującą na plaży. Gwiazda apeluje do obserwatorów o zachowanie spokoju. Być może jest to nawiązanie do obecnej sytuacji na świecie. Jednak to nie apel stał się głównym tematem dyskusji, która rozgorzała pod postem. Fani są zachwyceni zjawiskową figurą aktorki. 

Marzę o takiej figurze!
Kobieta idealna!
Najpiękniejsza kobieta na świecie

- piszą pod zdjęciem zachwyceni obserwatorzy.

 

Salma Hayek - jak dba o urodę?

Aktorka, która we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata, zachwyca młodym wyglądem. Podobnie jak Jennifer Lopez, konsekwentnie zaprzecza, że jest to zasługa zabiegów medycyny estetycznej. - Nigdy nie zrobiłam sobie czegoś, tylko dlatego, że promowano to jako "największy cud". Trzymam się z dala od agresywnych zabiegów. Nigdy nawet nie zrobiłam silnego peelingu czy mikrodermabrazji - powiedziała w rozmowie z "New Beauty".

Salma w wywiadach często zdradza swoje sposoby na promienny i młody wygląd. Aktorka stosuje różne diety oczyszczające. Poza tym uwielbia kosmetyki hand-made oraz aromaterapię. Bardzo ważnym elementem jej pielęgnacji jest także wieczorny demakijaż.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: