Ten podkład z Biedronki jest wielkim hitem w sieci! Kosztuje mniej niż 10 zł, a daje spektakularne efekty jak dużo droższe kosmetyki

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection popularnej marki Bell zapewnia dobre i trwałe krycie oraz pięknie rozświetla cerę. Kupicie go w sklepach sieci Biedronka za mniej niż 10 zł.

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection popularnej marki Bell to wielki hit wśród wielu kobiet. Ma dużą liczbę atutów, dzięki czemu bardzo szybko znika z półek - sprzedaje się wręcz jak świeże bułeczki! A kupicie go w sklepach popularnej sieci Biedronka. I to dosłownie za grosze! 

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell daje spektakularne efekty, podobne jak dużo droższe kosmetyki. Ma podwójne działanie. Z jednej strony rozświetla, z drugiej zaś pięknie kryje i koryguje. Co ważne, jest też przy tym trwały!

Zobacz wideo

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell - wielki hit do makijażu. Kupicie go w Biedronce

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell cieszy się ogromną popularnością już od dłuższego czasu. Nic dziwnego! Jest to bowiem bardzo tani kosmetyk do makijażu typu 2 w 1. Po pierwsze, zapewnia dobre krycie, sprawiając, że wszelkie niedoskonałości twarzy są dużo mniej widoczne. 

Po drugie, podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu pięknie rozświetla cerę, która w efekcie jest bardziej błyszcząca, promienna i zdrowiej wygląda. W ten sposób fluid idealnie sprawdzi się np. po nieprzespanej nocy czy przy zmęczonym kolorycie twarzy. Pięknie ją rozświetli, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery.

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell ma kolejny duży atut, a jest nim trwałość. Dzięki temu nie musimy już poprawiać makijażu w ciągu dnia. 

Biedronka sprzedaje hitowy podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell. Kupicie go za mniej niż 10 zł

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell kupicie w sklepach popularnej sieci Biedronka. Dostępne są cztery naturalnie wyglądające kolory, które idealnie dopasowują się do skóry i stapiają z nią. Dzięki czemu łatwo dobierzesz odpowiedni dla siebie odcień:

  • 01 LIGHT BEIGE
  • 02 BEIGE
  • 03 NATURAL
  • 04 CARMEL

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell kupicie w Biedronce za zaledwie 9,99 zł.

 
Więcej o: