Ewa Kasprzyk pokazała się bez makijażu. Zaskoczyła fanów. "Jak zawsze z klasą"

Ewa Kasprzyk promienieje! Na jednym z portali społecznościowych aktorka zamieściła zdjęcię i filmik z zimowego spaceru ulicami Gdańska. Gwiazda zachwyciła fanów pokazując się bez makijażu.

Znana i lubiana aktorka chętnie dzieli się kulisami swojego życia w mediach społecznościowych. Fani gwiazdy mogą śledzić jej podróże, dokonania zawodowe, jak również życie prywatne. 

Ewa Kasprzyk bez makijażu. 

 

Aktorka pokazała jak spędziła zimowy wieczór. Wielbiciele Ewy Kasprzyk byli zachwyceni relacją ze spaceru po Gdańsku. Gwiazda pokazała swoje zdjęcie bez makijażu i wygląda na nim świetnie. Fani nie szczędzili komplementów:

"Jak zawsze z klasą" - komentuje jeden z internautów. 

"Pięknie" - dodaje kolejny. 

Ewa Kasprzyk: 'Wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią' Ewa Kasprzyk otwarcie o seksie w najnowszym wydaniu "Wprost": Pożądanie w człowieku nie gaśnie z wiekiemIle lat ma Ewa Kasprzyk? 

Ewa Kasprzyk skończyła 1 stycznia 64 lata, aktorka wygląda świetnie bez makijażu, a jej wielbiciele stale podziwiają jej urodę i urok osobisty.

Kultowa postać polskiej kinematografii zachwyca widzów swoim talentem aktorskim, ale także klasą i elegancją. Po ukończeniu Akademii Sztuk Teatralnych występowała głównie na deskach Teatru Wybrzeże. Karierę filmową rozpoczęła w wieku dwudziestu ośmiu lat debiutem w produkcji "Dziewczęta z Nowolipek" Barbary Sass, gdzie wcieliła się w rolę zaradnej Kwiryny. Widzowie uwielbiają ją przede wszystkim za rolę Barbary Wolańskiej z filmu "Kogel-mogel" Romana Załuskiego. 

W 2022 roku będziemy mogli zobaczyć aktorkę w ekranizacji "Chłopów" Władysława Reymonta, w której wcieli się w postać Dominikowej. 

Więcej o: