Pamiętacie Kelly Osbourne? Na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać

W ostatnich miesiącach Kelly Osbourne przeszła ogromną metamorfozę. Na jednym z najnowszych zdjęć pozuje w obcisłej sukience, która eksponuje jej szczupłą sylwetkę

Kelly Osbourne długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. Córka Sharone i Ozzy'ego dorastała w blasku fleszy. Przez wiele lat zmagała się z uzależnieniami i zaburzeniami odżywiania. W sierpniu ubiegłego roku Kelly poinformowała na swoich profilach w mediach społecznościowych, że udało jej się zrzucić aż 40 kg! Osiągnęła to dzięki aktywności fizycznej oraz diecie. W spektakularnej utracie wagi pomógł jej m.in. zabieg rękawowej resekcji żołądka. - Nie zamierzam niczego ukrywać. To najlepsze, co kiedykolwiek zrobiłam - wyznała w jednym z wywiadów.

Kelly Osbourne schudła 40 kg

Od jakiegoś czasu gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2,3 miliona osób. Na jednym z najnowszych zdjęć 36-latki możemy podziwiać efekty jej metamorfozy. Kelly podkreśliła swoją figurę klasyczną czarną sukienką. 

 

Kelly Osbourne i jej spektakularna metamorfoza

Fani są zachwyceni metamorfozę Kelly. Pod jej postem na Instagramie pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Wyglądasz rewelacyjnie!
Perfekcyjna!

Kelly Osbourne to córka Sharone i Ozzy'eg. 36-latka ma na swoim koncie dwie płyty, udział w "Tańcu z Gwiazdami", prowadzenie wielu programów telewizyjnych, a także kilka ról aktorskich. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: