Jakie znaki zodiaku to najlepsze uwodzicielki? Ten horoskop wszystko wyjaśnia

Błysk w oku, urok osobisty, zmysłowy sposób poruszania się - to coś co przyciąga każdego męższczyznę. Niektóre znaki zodiaku mają to coś. Sprawdź, czy umiesz uwodzić i co jest w tobie najseksowniejsze

Wiele cech charakteru przypisuje się okresowi naszych urodzin. Możemy zaobserwować, że istnieje podobieństwo charakterologiczne między osobami spod tego samego znaku zodiaku. Które znaki są najlepszymi uwodzicielkami? Dowiesz się z tego z horoskopu, choć traktuj to lepiej przymrużeniem oka. 

Lew 

Znak cechujący się dużą namiętnością. Kobiety spod tego znaku uznawane są za wspaniałe kochanki. Przyciągają mężczyzn swoją niezależnością i spontanicznością. Potrafią docenić obiekt swoich zainteresowań.

Byk 

Kobieta spod znaku byka jest elegancka i zadbana. Byki uwielbiają flirtować, ale są bardzo stałe w uczuciach. Jeśli znajdą partnera chcą, aby miłość trwała wiecznie. Są uznawane za najlepszych kochanków, a życie seksualne jest dla nich tak ważne, jak jedzenie i oddychanie. 

Baran 

Barany mają duży temperament, także ten łóżkowy. Osoby spod tego znaku już od najmłodszych lat interesują się płcią przeciwną i bez ogródek wyrażają swoje pragnienia. Barany szybko się zakochują, ale równie szybko odkochują, chyba że znajdą swoją bratnią duszę. 

Wodnik 

Osoby spod znaku wodnika są bardzo ciekawe stosunków intymnych, jednak nie od razu do nich dążą. Nie są dobrymi uwodzicielami. Boją się zaangażowania, choć bardzo pragną miłości. 

Skorpion 

Kobiety spod znaku skorpiona są bardzo namiętne. Dla nich życie bez seksu nie ma sensu. Odczuwają silne pożądanie, dlatego zrobią wszystko, aby zdobyć kogoś, na kim im zależy. Bardzo lubi adorować płeć przeciwną

Waga 

Wagi są bardzo kontaktowe i uwielbiają nawiązywać nowe znajomości. Szybko się zakochują i czasem zaczynają związek bez zastanowienia się. Jeśli znajdzie drugą połówkę, zrobi wszystko, żeby ich związek był trwały. 

Bliźnięta 

Są mistrzami we flirtowaniu. Potrafią zwodzić nawet kilku partnerów na raz. Ich urokowi osobistemu ciężko się oprzeć. To prawdziwe dusze towarzystwa, które potrafią być niezwykle czarujące. Stałość, to nie jest ich mocna strona. 

Strzelec 

Kobiety spod znaku strzelca są otwarte i bezpośrednie. Przyjemność sprawia im uganianie się za płcią przeciwną. Lubią, gdy jest dużo emocji, ale entuzjazm szybko opada i znudzone strzelce szukają nowych doznań. 

Ryby 

Kobiety spod znaku ryb to niepoprawne marzycielki. Pragną gorącego romansu pełnego namiętności. Ryby są bardzo romantyczne, ale długo zastanawiają się, czy zrobić pierwszy krok. 

Panna

Kobiety spod znaku panny nie należą do najlepszych uwodzicielek. Są nieśmiałe i zawieranie związków jest dla nich bardzo trudne. Panna nie potrafi wyrażać emocji, dlatego czeka aż ktoś zrobi pierwszy krok. 

Rak

Raki są bardzo ostrożne w obdarzaniu innych głębszymi uczuciami. Obawiają się odrzucenia, więc rzadko decydują się na zrobienie pierwszego kroku. Nie zadowoli ich szybki flirt, wolą długo trwające relacje. 

Koziorożec 

Koziorożce są z natury poważne i opanowane. Udają, że sprawy damsko-męskie ich w ogóle nie interesują. Boją się eksperymentów i są bardzo zachowawcze, dlatego raczej nie będą próbować walczyć o czyjeś względy 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć
Więcej o: