Małgorzata Rozenek pokazała brzuch. Fani w szoku: "Co zrobić, żeby tak wyglądać po trzech ciążach?"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem prosto z plaży, na którym pozuje w krótkim topie, odsłaniając brzuch. Forma Małgosi po raz kolejny zaskoczyła jej fanów. - Szok i podziw - piszą w komentarzach pod fotografią.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność oraz sporą rzeszę fanów zdobyła prowadząc takie programy telewizyjne, jak "Perfekcyjna Pani domu", czy "Projekt Lady". Żona Radosława Majdana jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swoje konto, na którym zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorów. Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dzieli się tam zdjęcia oraz filmiki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.  

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch i zaskoczyła fanów sylwetką po trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku i regularnie dostarcza swoim instagramowym fanom zdjęcia ze słonecznego Tulum. Ostatnio, gwiazda opublikowała zdjęcie prosto z plaży, na którym pozuje w krótkim topie, odsłaniając brzuch. 

- Moje ostatnie odkrycie, joga. Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy mojej nauczycielki? Jest niezwykle cierpliwa i miła. Oprócz ćwiczeń opowiada mi o historii, o żywieniu. Śpiewamy i recytujemy mantry. Dużo ćwiczymy prawidłowy oddech. Wspaniała osoba. Jutro Wam ją pokaże, tylko spytam czy mogę. Spędziła w Indiach parę lat i co roku tam wraca na parę miesięcy. Jest buddystką i wegetarianką oczywiście, i bardzo ciepłą osobą. Argentynką z pochodzenia. Kosmopolitką z wyboru. Wolna dusza. Ważne spotkanie na mojej drodze. Polecano mi ją, bo specjalizuje się w nauczaniu początkujących i chociaż po każdym treningu schodzę na czworaka, a nie doszliśmy nawet do połowy asan, to każdego dnia chce więcej. Jogę nazywa się medytacją w ruchu - bardzo to trafne. Mnie jeszcze przypomina lekcje baletu w szkole. Ten sam poziom skupienia i ten sam poziom bólu - napisała Małgosia w opisie zdjęcia. 

Uwagę internautów zwróciła świetna sylwetka Małgosi, a pod postem pojawiło się wiele komplementów oraz pytania dotyczące tego, co robi, że tak świetnie wygląda po urodzeniu trójki dzieci.

Co zrobić, żeby wyglądać tak po 3 ciążach? Brawo. Szok i podziw
Pięknie Pani wygląda
Idealny brzuszek
Zadziwiająco piękna jest Pani
Jest Pani moją motywacją na powrót do figury po ciąży

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: