Kim jest żona Paulo Sousy? Przez wiele lat była popularną prezenterką telewizyjną

Paulo Sousa został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Postać trenera wzbudza ogromne zainteresowanie. Kim jest jego żona Cristina Mohler? Kobieta przez wiele lat robiła karierę jako modelka oraz prezenterka telewizyjna.

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej został Paulo Sousa. Decyzję o zatrudnieniu Portugalczyka ogłosił w czwartek w trakcie konferencji prasowej prezes PZPN Zbigniew Boniek. Zanim Paulo Sousa został trenerem, był piłkarzem, grającym na pozycji defensywnego pomocnika. Zainteresowanie wzbudza obecnie nie tylko jego kariera, lecz także życie prywatne.

Paulo Sousa - kim jest następca Jerzego Brzęczka?

Następca Jerzego Brzęczka urodził się 30 sierpnia 1970 roku. Zanim rozpoczął pracę jako trener, był piłkarzem. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Benfiki Lizbona. W późniejszy latach reprezentował m.in. Borussię Dortmund, Juventus Turyn, Inter Mediolan czy Espanyol. W ostatnim z wymienionych klubów zakończył karierę zawodowego piłkarza.

Zobacz wideo Boniek tłumaczy wybór Paulo Sousy

Jego pierwszą żoną była Cristina Neto de Almeida. Związek jednak nie przetrwał. Małżeństwo rozpadło się w 2003 roku. Para doczekała się dwójki dzieci - Marii oraz Guiherme.

Kim jest żona Paulo Sousy Cristina Mohler?

Paulo Sousa w 2006 roku związał się z Cristiną Mohler, która jako 15-latka rozpoczęła pracę modelki. W następnych latach zrobiła także karierę jako prezenterka telewizyjna. W 2002 roku Cristina pojawiła się na okładce magazynu "Maxim". 

 

Gdy jej mąż rozpoczął karierę trenera, przestała pokazywać się na wizji. Para pobrała się w 2007 roku, a jedenaście lat później w Lizbonie odnowiła przysięgę małżeńską. Z poprzedniego związku kobieta ma 22-letnią córkę.

 

Może cię także zainteresować: 

Więcej o: