Marcelina Zawadzka w odważnym bikini rozgrzała Instagram. Fani zachwyceni: "Co za ciało!"

Marcelina Zawadzka postanowiła przypomnieć kilka kadrów ze swojego ostatniego wyjazdu do Tulum i podzieliła się na Instagramie niepublikowanymi wcześniej zdjęciami w odważnym stroju kąpielowym. Internautów zachwyciła zarówno uroda, jak i sylwetka prezenterki. - Kiedyś to były Miss Polonia - komentują.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Była Miss Polonia zyskała popularność nie tylko za sprawą uzyskania tego tytułu w 2011 roku, lecz także swoją działalnością internetową czy telewizyjną, prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swoje konto, które obecnie obserwuje ponad 594 tys. osób. Modelka chętnie dzieli się tam różnymi zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Marcelina Zawadzka w odważnym bikini na Instagramie. "Kiedyś to były Miss Polonia"

Marcelina Zawadzka postanowiła powspominać swoje ostatnie egzotyczne wakacje i opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia zrobione na plaży w Meksyku. Była Miss Polonia pozuje na nich w odważnym bikini o panterkowym wzorze, które podkreśliło jej perfekcyjną sylwetkę oraz niebotycznie długie nogi. 

#throwback a gdy wokoło sporo śniegu... wrzucę coś #memories #tulum #mexico #wintervibes 

- napisała pod zdjęciem.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów od zachwyconych internautów:

Ach, kiedyś to były Miss Polonia! Zachwycam się mimo że sama jestem kobietą... jest Pani przepiękna! Figura, włosy wszystko
Figura do schrupania
Co za ciało!
Twoja sylwetka to jest mistrzostwo świata
Te nogi się nie kończą 
Jesteś przepiękna <3 natura obdarzyła Cię wszystkim co najlepsze 

- czytamy.

 
Więcej o: