Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie mamy sprzed lat. "Tak wyglądały kobiety przed Instagramem"

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej mamy. Aktorka poruszyła przy tym bardzo ważny i aktualny problem. Zwróciła uwagę, że retuszowane i przepełnione instagramowymi filtrami zdjęcia potrafią wpędzić w kompleksy niejedną osobę.

Joanna Jabłczyńska bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje prawie 100 tysięcy osób. Najczęściej aktorka dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z planów filmów i seriali, a czasem pokazuje, jak aktywnie spędza czas.

Jabłczyńska pokazała zdjęcie mamy

W ostatnim czasie wiele gwiazd wrzuca archiwalne zdjęcia swoich rodziców. Do tego grona dołączyła także Joanna Jabłczyńska. Ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się czarno-białe zdjęcie z młodości jej mamy. Oprócz pięknej mamy uwagę zwraca także opis. Aktorka postanowiła nawiązać w nim do dzisiejszych kanonów piękna.

 
Tak, tak... To moja Mama... Teraz Panowie zobaczcie, jak wygląda naturalna, piękna Kobieta. W sumie Paniom też polecam, jako wzór urody, zamiast zmienionych przez chirurgów, medycynę estetyczną, zabiegi i makijaż twarzy. Tak wyglądały Kobiety przed Instagramem i to bez filtrów

Jabłczyńska porusza ważny temat

Nie da się nie zauważyć, że pozowane, nienaturalne, często mocno przerobione zdjęcia odbiegają od rzeczywistości. Modele, modelki i niektóre gwiazdy show-biznesu kreują nierealne standardy piękna. Wiele osób - zwłaszcza młodych - stara im się dorównać, co najczęściej kończy się kompleksami i frustracją.  Aktorka serialu “Na wspólnej” wyszła temu naprzeciw, doceniając naturalne piękno swojej mamy. Internauci docenili wpis Jabłczyńskiej i podziękowali jej za podzielenie się przemyśleniami:

Przepiękna kobieta, szkoda ze coraz mniej dzisiaj takich po prostu naturalnych kobiet.
Piękna kobieta i ważny wpis.
Naturalnie najlepiej

Aktorka sama także stawia na naturalność. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć bez makijażu.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska poleca narty biegowe
Więcej o: