Nowe gwiazdy Instagrama. Wiecznie zadowolony pies i nieustannie naburmuszony kot

Pies Casper i kot Romeo to duet, jakich mało. Para zwierzaków ma bowiem swój własny profil na Instagramie, na którym obserwuje ją nieco ponad 50 tysięcy internautów. Niewiele gwiazd może się pochwalić takim wynikiem!

Casper i Romeo to uwielbiana przez internautów para zwierzaków. Ten pierwszy to wiecznie zadowolony i "uśmiechnięty" pies, zaś ten drugi to nieustannie naburmuszony kot. Właścicielka tego jakże oryginalnego duetu jakiś czas temu założyła swoim pupilom konto na Instagramie. Raczej nie spodziewała się, że odniesie ono aż taki sukces.

Zobacz wideo

Casper i Romeo - pies i kot robią ogromną furorę na Instagramie

Właścicielką tego jakże uroczego duetu jest 29-letnia Rinsa Li z Christchurch (Nowa Zelandia). Jakiś czas temu kobieta postanowiła podzielić się z innymi radością, jaką dają jej pupile: 6-letni pies Casper oraz 2-letni kot Romeo.

Zwierzaki żyją ze sobą w pełnej zgodzie, co doskonale widać na ich profilu na Instagramie. Casper i Romeo mogą się pochwalić naprawdę pokaźnym gronem fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje je bowiem prawie 52 tysięcy osób z całego świata.

Rinsa Li przyznaje, że zawsze marzyła o kocie, jednak bała się, że jej pies nie zaakceptuje nowego zwierzaka w domu. Jak się jednak później okazało, pupile dość szybko się polubiły.

Początkowo Romeo był trochę wystraszony i zdenerwowany, ale gdy tylko poczuł, że ze strony psa nic mu nie zagraża, zaczął go obwąchiwać. Teraz praktycznie nie rozstają się.

- mówiła Rinsa Li w rozmowie z "Daily Mail".

Profil Caspera i Romeo bardzo szybko zyskał ogromną popularność. A to wszystko za sprawą specyficznych min zwierzaków. Zdaniem internautów pies wygląda, jakby był wiecznie zadowolony, zaś kot, jak nieustannie naburmuszony. Sami zobaczcie i oceńcie:

 
Więcej o: