Kiedyś była modelką, teraz jest bezdomna i szuka jedzenia po śmietnikach

Niecałe dziesięć lat temu wiodła życie, o jakim marzy wiele osób. Jednak uzależnienie od alkoholu i narkotyków zniszczyło wszystko, co miała modelka fitness. Dziś, Loni Willison mieszka na ulicy, a jedzenia musi szukać po śmietnikach. Dlaczego jej losy potoczyły się tak dramatycznie?
Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać?

Loni Willison i Jeremy Jackson (aktor znany z kultowego serialu "Słoneczny patrol") tworzyli z pozoru idealną parę. Byli piękni, sławni i bogaci. Pobrali się w 2012 roku, jednak niedługo później ich życie zaczęło się psuć. Powodem było nie tylko uzależnienie od alkoholu oraz narkotyków, lecz także przemoc, którą Jeremy Jackson stosował wobec swojej żony Loni Willison. Punktem kulminacyjnym był incydent w 2014 roku, kiedy to podczas kłótni, aktor dusił i bił swoją żonę tak mocno, że ta miała dwa złamane żebra, ranę na szyi, a także zadrapania na całym ciele. Doszło do separacji i rozwodu, jednak przez długi spowodowane m.in. uzależnieniami, oboje zostali z niczym.

Ojciec oblał ją kwasem, gdy miała dwa miesiące. Teraz jest modelką i inspiruje tysiące ludzi Ojciec oblał ją kwasem, gdy miała dwa miesiące. Teraz jest modelką. Martyna Wojciechowska przybliżyła jej historię

Początkowo, Loni Willison próbowała walczyć o swoją przyszłość i zatrudniła się jako asystentka w gabinecie chirurgii plastycznej, jednak została zwolniona za nadużywanie alkoholu. Pomocną dłoń próbowali wyciągnąć do niej przyjaciele, jednak była modelka fitness nie potrafiła uporać się ze swoją sytuacją. Wpadła w depresję, zrezygnowała ze sportu i znalazła się na ulicy.

Zaginiona modelka odnalazła się w brazylijskiej faweli. Była bosa i wystraszona Policjanci sprawdzili zawartość plecaka kobiety, która błąkała się po slumsach. Znaleźli portfolio ze zdjęciami

Dramatyczna historia Loni Willison. Kiedyś była modelką, teraz jest bezdomna i szuka jedzenia po śmietnikach 

Obecnie, Loni Willison jest bezdomna i żyje na ulicach Los Angeles. W mediach od czasu do czasu pojawiają się jej zdjęcia zrobione przez paparazzi. Widać na nich wyraźnie zaniedbaną i wyniszczoną używkami było modelkę fitness. - To, co przytrafiło się Loni, jest bardzo smutne, nigdy nie dostała pomocy, której potrzebuje. Po tym, jak uciekła, Jeremy zamierzał jej pomóc, ale nie zrobił nic. Nie miało to dla niego żadnego znaczenia. Miał to gdzieś. To było przerażające, obrzydliwe - powiedziała dziennikowi The Sun Cindy Kovacs, była partnerka Jeremy'ego Jacksona.

 
Więcej o: