Pani Irena w wieku 65 lat została influencerką, a trzy lata później modelką. Internauci ją uwielbiają

Irena Wielocha po tym, jak przeszła na emeryturę, postanowiła założyć profil na Instagramie. Raczej nie spodziewała się, że tak szybko odniesie ogromny sukces i zacznie pracować jako modelka. "Każdego dnia zmieniam swoje życie i stosunek do niego. Ty też możesz to zrobić" - takimi słowami Irena Wielocha zwraca się do swoich fanów, dla których stanowi wielką inspirację.

Irena Wielocha to "kobieta zawsze młoda". Tak właśnie nazywa się jej profil na Instagramie, który obecnie obserwuje prawie 30 tysięcy osób z całej Polski, a liczba ta nieustannie rośnie. Kobieta może się pochwalić naprawdę dużym gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Ludzie wprost uwielbiają influencerkę i modelkę za jej pogodę ducha oraz podejście do życia.

Zobacz wideo

Irena Wielocha - nowa gwiazda Instagrama. Internauci ją uwielbiają!

Pani Irena kilka dni temu udzieliła wywiadu portalowi Noizz. Jak się okazuje, kobieta w wieku 65 lat została influencerką, zaś trzy lata później modelką. Ma na swoim koncie udział w prestiżowych kampaniach dla polskich marek oraz w różnych sesjach zdjęciowych.

Życie polega na zmianach. Zmieniamy szkoły, miejsca pracy, miejsca zamieszkania, zmieniamy życie rodzinne, więc dlaczego nie mielibyśmy zmienić swojego stosunku do samego siebie. Powinniśmy być dla siebie najważniejsi, najbardziej powinniśmy dbać o siebie. Po co? Żeby być zdrowym, uśmiechniętym i móc otaczającym nas ludziom dać swoją radość i chęć do życia. Swoje życie i stosunek do życia zmieniam każdego dnia.

- czytamy na profilu na Facebooku Ireny Wielochy.

Pani Irena nieustannie udowadnia, że wiek to tylko cyfry w dowodzie. Na Instagramie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, pokazując np. jak spędza wolny czas. A zazwyczaj robi to bardzo aktywnie. Co ciekawe, kobieta od 12 lat ćwiczy na siłowni i jest w tym bardzo zdeterminowana - nigdy nie odpuszcza. Swoim ogromnym entuzjazmem, uśmiechem oraz energią zaraża dużo młodszych ode siebie internautów. Jak mówi w rozmowie z Noizz - ona ma po prostu "nie ma czasu na starość".

 
Więcej o: