Pepco: otwarcie sklepów. Kiedy znowu będzie można zrobić zakupy?

Sklepy sieci Pepco, które znajdują się w galeriach handlowych, nadal są zamknięte. Kiedy może ulec to zmianie? Kiedy prawdopodobnie zostaną otwarte galerie handlowe? Podpowiadamy.

Tuż przed Bożym Narodzeniem rząd podjął decyzję o zamknięciu galerii handlowych. W związku z tym pracę przerwały liczne lokale - m.in. popularna sieciówka Pepco. Jednak obecnie nie wszystkie sklepy sieci Pepco są zamknięte. Zakupy nadal możemy robić w lokalach, które znajdują się poza galeriami handlowymi. Pełną listę pracujących sklepów znajdziecie na oficjalnej stronie sieci.

Zobacz wideo Galerie handlowe: czy sklepy będą otwarte?

Pepco: otwarcie sklepów w galeriach handlowych

Na stronie sieci Pepco jakiś czas temu pojawił się komunikat:

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów nasze sklepy w galeriach handlowych pozostają zamknięte. Zapraszamy na bezpieczne zakupy w pozostałych lokalizacjach!

Obostrzenia po 31 stycznia. Kiedy odbędzie się konferencja premiera?

Wielu fanów sieciówki zastanawia się, kiedy sytuacja może ulec zmianie. Wprowadzone jakiś czas temu obostrzenia obowiązują do 31 stycznia 2021 roku. Czy 1 lutego sytuacja się zmieni? Tego typu spekulacje od kilku dni pojawiają się w mediach. Z nieoficjalnych informacji, że na najbliższej konferencji prasowej, premier Mateusz Morawiecki ogłosi, jak będzie przebiegało pierwsze luzowanie obostrzeń w 2021 roku.

Otwarcie galerii handlowych - czy będą otwarte od 1 lutego?

Radio RMF FM poinformowało, że otwarcia sklepów w galeriach handlowych oraz hoteli możemy spodziewać się 1 lutego 2020 roku. Będzie w nich obowiązywał ścisły reżim sanitarnym. Nic jednak nie wskazuje na to, że w tym czasie zostaną także otwarte siłownie oraz restauracje.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: