Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem od luksusowej marki. To niespodzianka dla niej i córek

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie relację, na której pochwaliła się prezentem, który wraz ze swoimi przysłał im sławny dom mody Dolce & Gabbana. To niespodzianka o wartości ponad ośmiu tysięcy złotych. Co takiego dostały?
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a na swoim koncie ma również 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Swoją wiedzą i doświadczeniem na temat treningu, zdrowego żywienia czy naturalnej pielęgnacji regularnie dzieli się na swoim blogu oraz w social mediach. Ponadto, Anna Lewandowska uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych i najlepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu. Żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca swoimi stylizacjami - zarówno tymi noszonymi na co dzień, jak i podczas oficjalnych wystąpień.

instagram.com/annalewandowska Anna Lewandowska zachwyca sylwetką w pięknym body polskiej marki. Znamy jego cenę

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem od luksusowej marki

Jedną z bardziej efektownych stylizacji, w której Anna Lewandowska pokazała się publicznie była ta, którą wybrała na Galę Mistrzów Sportu 2021. Trenerka u boku męża zaprezentowała się w zielonej sukni z głębokim dekoltem od Dolce&Gabbana. Okazuje się, że Anna Lewandowska ma z tą luksusową marką świetne relacje. Ostatnio, na swoim Instagramie, żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się bowiem niespodzianką, którą wysłał jej ten włoski dom mody. W przesyłce nie zabrakło również prezentu dla Klary oraz Laury. Anna Lewandowska otrzymała bowiem trzy sukienki wykonane z tego samego materiału.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa zachwyca modną torebką. Ten model pochodzi z popularnej sieciówki i kosztował mniej niż 80 zł

Na relacji oznaczyła markę i podziękowała marce Dolce&Gabbana. Sukienka, którą otrzymała to Camellia-print poplin midi-dress, która kosztuje ponad 4500 złotych, za dwie mniejsze, które marka sprezentowała Klarze i Lurze Klary trzeba natomiast zapłacić odpowiednio około 2000 zł i 1800 zł. Cały prezent kosztował zatem ponad 8000 zł. Anna Lewandowska nie czekała na wiosnę i od razu pokazała Laurę ubraną w nową sukienkę. Trzeba przyznać, że wygląda uroczo i bardzo stylowo!

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem od luksusowej marki. To niespodzianka dla niej i córekAnna Lewandowska pochwaliła się prezentem od luksusowej marki. To niespodzianka dla niej i córek https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Więcej o: