Jeszcze niedawno ważyła 130 kg. Teraz 65 kg. Zdradziła, jak to osiągnęła. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie

Jacquelyn LeeAnn Campbell jeszcze sześć lat temu ważyła ok. 130 kg. Teraz już o połowę mniej. Kobieta od kilku lat stara się zdrowo odżywiać i regularnie trenować na siłowni. Efektami swojej ciężkiej pracy chętnie chwali się na Instagramie.

Jacquelyn LeeAnn Campbell z Teksasu ma 26 lat i jeszcze sześć lat temu ważyła ok. 130 kg. Koledzy ze szkoły przezywali ją wielorybem. Od tego czasu kobieta przeszła ogromną metamorfozę i twierdzi, że ci wszyscy, którzy wcześniej tak ją wyśmiewali, teraz zapraszają ją na randki. Jacquelyn LeeAnn Campbell obecnie waży ok. 65 kg i prowadzi zdrowy tryb życia. Dla wielu kobiet stanowi ogromną motywację oraz inspirację.

Zobacz wideo

Ta kobieta przeszła ogromną metamorfozę. Jeszcze sześć lat temu ważyła ok. 130 kg

Decyzję o tym, aby zmienić coś w swoim życiu i tym samym w swojej sylwetce Jacquelyn LeeAnn Campbell podjęła w wieku 20 lat. Zrobiła to przede wszystkim ze względu na swojego czteroletniego wówczas syna Lance'a.

W 2017 roku kobieta przeszła operację pomniejszenia żołądka. Od tego czasu stara się również prowadzić zdrowy tryb życia. Regularnie trenuje - chodzi na siłownię raz, a nawet dwa razy dziennie sześć dni w tygodniu. Do tego stara się również dobrze i zdrowo odżywiać np. jedząc dużo warzyw.

Moje relacje w małżeństwie poprawiły się. Jestem bardziej aktywną mamą i ogólnie czuję się po prostu bardziej szczęśliwa. Mogę bez problemu spojrzeć na swoje odbicie w lustrze i powiedzieć: jesteś super kobietą.

- mówi o sobie 26-latka.

Utrata wagi zmieniła moje życie na wiele sposobów. Potrafię patrzeć na nie bardziej optymistycznie, a dzięki temu nawet te gorsze dni wydają się być lepsze.

- dodaje.

Od najmłodszych lat walczyła z otyłością. Dzieci w szkole przezywały ją wielorybem

Jacquelyn LeeAnn Campbell przyznaje, że już od najmłodszych lat była wręcz uzależniona od jedzenia, przez co, gdy miała zaledwie osiem lat, lekarz zalecił jej dietę. Od tego czasu kobieta nieustannie próbowała się odchudzać. Niestety odbiło się to na jej zdrowiu psychicznym - Jacquelyn LeeAnn Campbell jadła coraz więcej.

Bałam się być głodna.

- opowiada 26-latka.

Dzieci w szkole nieustannie przezywały ją, mówiąc, że "wygląda jak wieloryb", "że jak idzie, to trzęsie się ziemia" albo że "byłaby ładna, gdyby nie to, że jest gruba". Jacquelyn LeeAnn Campbell przyznaje, że nie cierpiała swojego odbicia w lustrze. To było błędne koło - dziewczynka swoje smutki zajadała kolejnymi słodyczami oraz fast foodem. Jadła około 4000 kalorii dziennie.

 
Więcej o: