Rossmann Walentynki 2021. Specjalna promocja nie tylko dla zakochanych. Co kupimy taniej?

Rossmann, podobnie jak w zeszłym roku, przygotował na Walentynki 2021 ofertę promocyjną dla swoich klientów. To akcja, która trwać będzie od 1 do 15 lutego. W tym czasie kupić będzie można wiele artykułów w atrakcyjnych cenach, które posłużyć mogą jako prezent na Walentynki.
Zobacz wideo Przez żołądek do serca - śliwka z niespodzianką w czekoladzie

Promocje w drogeriach Rossmann to jedne z bardziej wyczekiwanych akcji. To świetna okazja dla wszystkich klientów, by kupić ulubione produkty w dużo niższych cenach. Rossmann nie zawodzi również w kwestii promocji okolicznościowych. Przykładem są właśnie Walentynki - wówczas w popularnej drogerii zaopatrzyć się można w prezent dla swojej drugiej połówki. 

Rossmann Walentynki

Rossmann już w zeszłym roku zaproponował swoim klientom wiele produktów w atrakcyjnych cenach, które posłużyć mogły jako prezent na Walentynki. Wśród tych artykułów pojawiły się między innymi perfumy, kosmetyki, świeczki czy bielizna. Co natomiast znajdziemy na półkach w Rossmannie w tym roku?

Rossmann Walentynki 2021 - promocja walentynkowa, gazetka

Walentynki to święto zakochanych, w którym bardzo często obdarowujemy ukochane osobami prezentami. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, być może w sklepach Rossmann znajdziesz coś, co przykuje twoją uwagę i uszczęśliwi twoją drugą połówkę. Rossmann przygotował bowiem na Walentynki 2021 kilka ciekawych artykułów w świetnej cenie, które zaprezentował w swojej gazetce. Oto, co znajdziesz na sklepowych półkach:

  • Miś z różyczek 24 cm, 34,99 zł zamiast 44,99 zł
  • Kubek walentynkowy 500 ml, 14,99 zł zamiast 19,99 zł
  • Skarpetki damskie 2 pary, 9,99 zł zamiast 12,99 zł
  • Bokserki bawełniane Muppets, 16,99 zł zamiast 22,99 zł
  • Termofor serce 600 ml, 19,99 zł zamiast 24,99 zł

Poza ofertą walentynkową, w promocji znalazło się wiele innych produktów, które sprawdzą się nie tylko na prezent dla zakochanych. Są to m.in. perfumy Calvin Klein i Hugo Boss (damskie i męskie) tańsze nawet o 60 proc., kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacyjne.

Więcej o: