Pepco sprzedaje hitowe ubrania sportowe. To limitowana kolekcja popularnej polskiej marki. Kosztują mniej niż 50 zł

Pepco po raz kolejny udowadnia, że można nosić modne ubrania, nie wydając na nie fortuny. Tym razem w ofercie tej popularnej sieci sklepów znajdziemy wyjątkowe ubrania oraz akcesoria sportowe polskiej marki Cardio Bunny. Dzięki nim każdy trening będzie łatwiejszy!

Pepco ma obecnie w swojej ofercie wyjątkową, limitowaną kolekcję ubrań oraz akcesoriów sportowych niezwykle popularnej polskiej marki Cardio Bunny. Dzięki temu możemy stworzyć modne, kolorowe, wygodne i komfortowe stylizacje, które umilą nam treningi w domu. To pierwszy raz, kiedy Pepco współpracuje z Cardio Bunny. Dzięki temu możemy się cieszyć ubraniami oraz akcesoriami sportowymi, których cena nie przekracza 50 zł.

Zobacz wideo

Pepco sprzedaje hitowe ubrania oraz akcesoria sportowe popularnej marki Cardio Bunny. To limitowana kolekcja. Atrakcyjne ceny

Cardio Bunny przygotowało swoją limitowaną kolekcję specjalnie dla sieci sklepów Pepco. W ramach tej oferty znajdziemy nie tylko sportowe ubrania (dostępne we wszystkich rozmiarach - od XS do XXL), ale również akcesoria do treningów w domu, ale oczywiście nie tylko. Kolekcja jest już dostępna we wszystkich otwartych sklepach Pepco zarówno w Polsce, jak i zagranicą np. w Czechach, na Słowacji, w Chorwacji, we Włoszech, w Hiszpanii. Pełną listę otwartych obecnie lokali znajdziecie na stronie internetowej Pepco.

Pepco sprzedaje ubrania oraz akcesoria sportowe Cardio Bunny. Co znajdziemy w tej kolekcji?

Co znajdziemy w limitowanej kolekcji Cardio Bunny dla Pepco? Naprawdę szeroką gamę produktów sportowych, których ceny zaczynają się już od 10 zł i kończą na 50 zł (żaden produkt nie kosztuje więcej). Są to m.in.:

  • bluzy z kapturem z kieszenią kangurka i wygodnym, luźnym wykończeniem,
  • biustonosze sportowe z atrakcyjnym wycięciem na plecach,
  • luźne t-shirty,
  • legginsy,
  • elastyczne buty z przepuszczającego powietrze materiału,
  • zestawy stopek sportowych,
  • hantle,
  • bidony z uchwytem,
  • torby na ramię,
  • ręcznik z mikrofibry.
Cieszymy się, że dzięki współpracy z siecią Pepco możemy zaoferować szeroką gamę naszych produktów klientom zarówno w Polsce i całej Europie, w doskonałych cenach!

- komentuje Wojciech Czernecki, prezes Sugarfree – właściciela marki Cadio Bunny.

Całą ofertę ubrań sportowych i akcesoriów Cardio Bunny, które kupicie obecnie w sklepach Pepco, znajdziecie tutaj.

Sprawdź także: Modne bluzy sportowe od Adidas!

Więcej o: