Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. "Wiek można mieć dosłownie w d..."

Doda opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie w bikini, które zrobiła podczas swojego minionego urlopu. Piosenkarka przyznała, że jest dumna ze swojej pracy, którą włożyła w to, by osiągnąć taką figurę. Internauci są pod ogromnym wrażeniem. - Niesamowita forma. Wyglądać tak w Twoim wieku, szacun - komentują.
Zobacz wideo Doda pochwaliła się efektami swoich treningów

Nie da się ukryć, że Doda jest od lat jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę - zmieniła nie tylko swój styl, lecz także zadbała o swoją sylwetkę, by być w jak najlepszej formie. Doda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Gwiazda jest ogromną inspiracją dla swoich fanów, a na instagramowym profilu regularnie dzieli się z nimi zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini

Doda wybrała się ostatnio na krótkie wakacje, jednak nie zdradziła fanom celu swojej podróży. Zdecydowała również, że podczas urlopu, nie będzie aktywna w social mediach. Ostatnio, na dwa tygodnie przed swoimi urodzinami, gwiazda podzieliła się kilkoma odważnymi zdjęciami w bikini, które zrobiła podczas wyjazdu. W opisie pod fotografiami Doda przyznała, że jest dumna ze swojej sylwetki, którą wypracowała.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek można mieć dosłownie w d...

- napisała Doda.

 

Reakcja fanów była natychmiastowa, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów od zachwyconych figurą Dody fanów:

Jest Pani jedną z tych kobiet, na którą się patrzy i myśli "muszę poćwiczyć"
Niesamowita forma. Wyglądać tak w Twoim wieku, szacun
Wyglądasz tak, jakbyś za 2 tygodnie kończyła 17 lat
Każdy mając taką sylwetkę chciałby ją pokazywać. Dla nas Twoja figura jest motywacją i inspiracją
Figura najlepsza, jaką kiedykolwiek miałaś

- czytamy.

Więcej o: