Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. "Wiek można mieć dosłownie w d..."

Doda opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie w bikini, które zrobiła podczas swojego minionego urlopu. Piosenkarka przyznała, że jest dumna ze swojej pracy, którą włożyła w to, by osiągnąć taką figurę. Internauci są pod ogromnym wrażeniem. - Niesamowita forma. Wyglądać tak w Twoim wieku, szacun - komentują.
Zobacz wideo Doda pochwaliła się efektami swoich treningów

Nie da się ukryć, że Doda jest od lat jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Na przestrzeni lat, piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę - zmieniła nie tylko swój styl, lecz także zadbała o swoją sylwetkę, by być w jak najlepszej formie. Doda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Gwiazda jest ogromną inspiracją dla swoich fanów, a na instagramowym profilu regularnie dzieli się z nimi zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. 'Nie maluję się na co dzień'. Zdradziła powód (zdjęcie ilustracyjne)Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. "Nie maluję się na co dzień". Zdradziła powód

Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini

Doda wybrała się ostatnio na krótkie wakacje, jednak nie zdradziła fanom celu swojej podróży. Zdecydowała również, że podczas urlopu, nie będzie aktywna w social mediach. Ostatnio, na dwa tygodnie przed swoimi urodzinami, gwiazda podzieliła się kilkoma odważnymi zdjęciami w bikini, które zrobiła podczas wyjazdu. W opisie pod fotografiami Doda przyznała, że jest dumna ze swojej sylwetki, którą wypracowała.

Doda pokazała, jak trenuje w skąpych szortach. 'Chodakowska i Lewandowska mogą się schować'Doda pokazała, jak trenuje w skąpych szortach. "Chodakowska i Lewandowska mogą się schować"

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek można mieć dosłownie w d...

- napisała Doda.

 

Reakcja fanów była natychmiastowa, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów od zachwyconych figurą Dody fanów:

Jest Pani jedną z tych kobiet, na którą się patrzy i myśli "muszę poćwiczyć"
Niesamowita forma. Wyglądać tak w Twoim wieku, szacun
Wyglądasz tak, jakbyś za 2 tygodnie kończyła 17 lat
Każdy mając taką sylwetkę chciałby ją pokazywać. Dla nas Twoja figura jest motywacją i inspiracją
Figura najlepsza, jaką kiedykolwiek miałaś

- czytamy.

Więcej o: