Ewa Chodakowska poruszyła na Instagramie temat rodziny i dzieci. "Nie trzeba mnie żałować"

Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie rodzinnym zdjęciem. Trenerka postanowiła przy okazji poruszyć temat komentowania przez ludzi życia innych osób oraz posiadania przez nich dzieci. - Czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć - pisze Ewa.
Zobacz wideo Ewa Chodakowska: Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce i od lat motywuje do zmiany stylu życia miliony Polek. Na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją ponad 1,9 mln osób, regularnie organizuje wyzwania treningowe, dzieli się zdrowymi przepisami, a także uczy kobiety, jak brać życie w swoje ręce, rozwijać się i pracować na spełnienie marzeń. Od czasu do czasu, Ewa porusza również różne tematy, z którymi często muszą zmagać się kobiety w dzisiejszym świecie.  

Ewa Chodakowska poruszyła na Instagramie temat rodziny i dzieci

Ostatnio, Ewa Chodakowska postanowiła na swoim Instagramie poruszyć temat rodziny oraz posiadania dzieci. Trenerka nie ukrywa bowiem, że często słyszy pytania o to, kiedy zdecydują się z mężem na dziecko. - Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: "Ewka! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina". Hmm... Zaryzykuję i podpiszę to zdjęcie: RODZINA <3. I nie.. nie trzeba mnie żałować... Mogę mieć dzieci, mój mąż też... Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas... Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć <3 Czy się doczekam? - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje wraz z mężem i pieskiem. - Wiele kobiet ma zwyczajnie powyżej czubka głowy tej presji... Może jak powiem na głos, co o tym myślę, to kilka osób zastanowi się, zanim wtrąci nos w nie swoje sprawy - dodała w komentarzach.

Wiele obserwatorek Ewy Chodakowskiej, całkowicie zgodziło się z jej słowami:

Brawo za ten post <3 niech każdy żyje jak chce
Też czekam na czas, kiedy każdy przestanie mnie pytać kiedy dziecko
To byłoby cudowne, gdyby ludzie nie próbowali mówić innym jak mają żyć! 
Mało prawdopodobne ze przestaną mówić jak mamy żyć :) ale Ewka zawsze warto mieć nadzieje
Żyć po swojemu, nie krzywdząc innych: bezcenne

- czytamy.

 
Więcej o: