Martyna Wojciechowska wspomniała czasy licealne. "Byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą"

Martyna Wojciechowska nawiązała na Instagramie do czasów młodości. 46-latka rzadko wspomina życie prywatne. Okazuje się, że miała ku temu odpowiedni powód.

Martyna Wojciechowska jest osobą bardzo aktywną na swoim profilu na Instagramie, gdzie często udostępnia nie tylko swoje zdjęcia, ale również fotografie i nagrania wykonane przez innych podróżników, które uważa za inspirujące. Rzadko jednak publikuje posty związane z życiem prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek, bowiem nawiązała do wspomnień z młodzieńczych lat.

Martyna Wojciechowska: W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach

Martyna Wojciechowska opublikowała post, w którym zdradziła, co znajduje się w pamiątkowej książce z jej ukochanego liceum, do którego uczęszczali także Magda Gessler czy Jakub Przygoński, który niedawno ukończył Rajd Dakar na 4. pozycji w klasyfikacji generalnej.

W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie

- zaczęła Wojciechowska. 

W dalszej części stwierdziła, że była dość wymagającą uczennicą dla swoich nauczycieli, bowiem często zadawała pytania, doszukiwała się nowych informacji i szukała nieszablonowych rozwiązań. 

Czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie, choć myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza własna wyobraźnia

- napisała podróżniczka. 

 

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z młodości

Martyna Wojciechowska niedawno pokazała inną fotografię z czasów młodości. Zdjęcie powstało 25 lat temu, kiedy zaczynała karierę jako dziennikarka motoryzacyjna. 

Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w podróż w przeszłość! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała!

- napisała pod zdjęciem. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu
Więcej o: