Znana marka odzieżowa zamyka swoje sklepy w Polsce. Trwa wielka wyprzedaż

Od 1 lutego 2021 roku są otwarte sklepy z odzieżą w galeriach handlowych. W wielu miejscach musimy być jednak przygotowani na zmiany. Pewna popularna sieć zdecydowała się na zamknięcie części butików w naszym kraju.

Pandemia i związane z nią obostrzenia są przyczyną zamknięcia wielu sklepów. Ponad miesiąc temu informowaliśmy o tym, że z naszego kraju wycofuje się marka Promod. Z kolei wiosną ubiegłego roku zostały zamknięte wszystkie sklepy Camaieu. Kolejna marka, która w związku z pandemią zdecydowała się na zamknięcie swoich butików, to Monnari.

Zobacz wideo Od 1 lutego otwarte galerie handlowe:

Znana marka odzieżowa zamyka swoje butiki

Monnari to polskie przedsiębiorstwo z ponad 20-letnią tradycją zajmujące się głównie projektowaniem i sprzedażą odzieży damskiej. Od lat jest jedną z najpopularniejszych sieci odzieżowych w naszym kraju. Dlatego też decyzja o zamknięciu sklepów w centach handlowych jest bardzo zaskakująca. 

Monnari zamyka swoje sklepy w centrach handlowych

W przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej firm sieć Monnari nie zamyka wszystkich butików w Polsce. Firma zdecydowała o odstąpieniu od 24 umów najmu w centrach handlowych. Powody tej decyzji zarząd marki wyjaśnia w oficjalnym oświadczeniu:

Trzy lockdowny, drastyczny spadek odwiedzin centrów handlowych w okresach otwarcia, coraz większy udział sprzedaży odzieży i obuwia on-line, atmosfera stałego zagrożenia zdrowia wynikająca z wprowadzania administracyjnych nakazów i zakazów powodują, że galerie straciły na swojej atrakcyjności.
 

Monnari zamyka sklepy - trwa wielka wyprzedaż

W sklepach sieci Monnari trwa obecnie wielka zimowa wyprzedaż. W promocyjnych cenach kupimy m.in. torebki, buty, sukienki, swetry i klasyczne jeansy. Co istotne, nadal możemy robić zakupy w sklepie internetowym marki. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: