Ida Nowakowska daje świadectwo wiary. "Wiem, że mam Pana Boga za sobą"

Ida Nowakowska to od jakiegoś czasu jedna z największych gwiazd TVP. Niedawno prezenterka opowiedziała o swojej wierze w Boga. - Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą. Mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym - mówi na nagraniu.

Ida Nowakowska zdobyła popularność jako uczestniczka programu "You Can Dance". Od 2019 roku  współprowadzi poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie" oraz talent show "The Voice Kids". Prezenterka niedawno dała świadectwo swojej wiary. Nagranie z jej wyznaniem zostało opublikowane na serwisie YouTube. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi:

Ida Nowakowska mówi o wierze w Boga

Ida wspomina między innymi o tym, że w życiu doświadczyła wielu trudnych sytuacji, w których wydawało jej się, że nie ma wyjścia. - Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą. Mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był bez wyjścia, nie było w tym "człowieczej" nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan - mówi na nagraniu gwiazda TVP

 

Ida Nowakowska o wierze: Wiem, że mam Pana Boga za sobą

Jej zdaniem wybór takiej drogi, nie jest wcale łatwy. - Łatwiej powiedzieć niż zrobić i czynić tak codziennie. Ale postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczególnie po śmierci mojego taty, że zawierzę swoje życie w stu procentach Panu Bogu. Od tego czasu najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga za sobą i on tak to zaplanował, żebym przez ten problem przeszła i nauczyła się czegoś tak, jak on chciał. 

- Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko żebyście z nim biegli, biegli za rękę i dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane - dodaje w dalszej części nagrania. Wyznania prezenterki możecie posłuchać tutaj:

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: